Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Pielęgnacja

Usługi ekskluzywnePielęgnacja

Codziennie używasz kremów do twarzy i pod oczy, balsamów od ciała i dłoni... Tak jak twoja skóra, twoje włosy również potrzebuję odpowiedniej pielęgnacji i troski. Dlatego Jean Louis David stworzył kilka kuracji pielęgnacyjnych, które wykorzystują najnowsze składniki aktywne aby odpowiedzieć na potrzeby rożnych typów włosów. Odbudowa, utrzymanie koloru, nawilżenie, nabłyszczeni czy wygładzenie - wybór należy do ciebie !

KWłosy o jakich marzyłaś Twoje włosy są suche, puszące, szorstkie i zniszczone ? Brakuje im keratyny, która jest ich naturalnym budulcem.


Lekiem na ten problem jest Keratin Therapy, wyjątkowa kuracja pielęgnacyjna w salonie. Keratin Therapy składa się z 4 etapów, które działając w synergii regenerują włos wewnątrz i chronią jego powierzchnię. Przywraca włosom piękny wygląd, odbudowuję i odżywia włosy zachowując ich lekkość. Efekt jest wspaniały !Keratin Therapy Włosy o jakich marzyłaś Twoje włosy są suche, puszące, szorstkie i zniszczone ? Brakuje im keratyny, która jest ich naturalnym budulcem.Lekiem na ten problem jest Keratin Therapy, wyjątkowa kuracja pielęgnacyjna w salonie. Keratin Therapy składa się z 4 etapów, które działając w synergii regenerują włos wewnątrz i chronią jego powierzchnię. Przywraca włosom piękny wygląd, odbudowuję i odżywia włosy zachowując ich lekkość. Efekt jest wspaniały !Keratin Therapy Włosy o jakich marzyłaś Twoje włosy są suche, puszące, szorstkie i zniszczone ? Brakuje im keratyny, która jest ich naturalnym budulcem.Lekiem na ten problem jest Keratin Therapy, wyjątkowa kuracja pielęgnacyjna w salonie. Keratin Therapy składa się z 4 etapów, które działając w synergii regenerują włos wewnątrz i chronią jego powierzchnię. Przywraca włosom piękny wygląd, odbudowuję i odżywia włosy zachowując ich lekkość. Efekt jest wspaniały !

Czytaj więcej

Olśniewaj kolorem !


Zapomnij o matowych włosach. Dzięki Color Therapy, możesz skąpać swoje włosy w świetle. Kuracja Color Therapy, w 3 etapach przywróci blask i świeżość twoim farbowanym włosom. Color Stay Complex, który jest najważniejszym składnikiem aktywnym kuracji zawiera Héliogénol®, bogaty w polifenole wyciąg z nasion słonecznika, masło arganowe, witaminę E oraz keratynę. Synergiczne działanie tych składników odbudowuje włosy i chroni kolor przed agresywnym działaniem wolnych rodników. Dzięki dodaniu pigmentów możesz odświeżyć włosy między usługami koloryzacji oraz zadbać o ich dobrą kondycję. Lustrzany blask gwarantowany !Color Therapy Olśniewaj kolorem ! Zapomnij o matowych włosach. Dzięki Color Therapy, możesz skąpać swoje włosy w świetle. Kuracja Color Therapy, w 3 etapach przywróci blask i świeżość twoim farbowanym włosom. Color Stay Complex, który jest najważniejszym składnikiem aktywnym kuracji zawiera Héliogénol®, bogaty w polifenole wyciąg z nasion słonecznika, masło arganowe, witaminę E oraz keratynę. Synergiczne działanie tych składników odbudowuje włosy i chroni kolor przed agresywnym działaniem wolnych rodników. Dzięki dodaniu pigmentów możesz odświeżyć włosy między usługami koloryzacji oraz zadbać o ich dobrą kondycję. Lustrzany blask gwarantowany !Color Therapy Olśniewaj kolorem ! Zapomnij o matowych włosach. Dzięki Color Therapy, możesz skąpać swoje włosy w świetle. Kuracja Color Therapy, w 3 etapach przywróci blask i świeżość twoim farbowanym włosom. Color Stay Complex, który jest najważniejszym składnikiem aktywnym kuracji zawiera Héliogénol®, bogaty w polifenole wyciąg z nasion słonecznika, masło arganowe, witaminę E oraz keratynę. Synergiczne działanie tych składników odbudowuje włosy i chroni kolor przed agresywnym działaniem wolnych rodników. Dzięki dodaniu pigmentów możesz odświeżyć włosy między usługami koloryzacji oraz zadbać o ich dobrą kondycję. Lustrzany blask gwarantowany !

Czytaj więcej

Super objętość !


Koniec z cienkimi włosami, które w chwile po modelowaniu opadają i kleją się do głowy.


Dzięki swojej ekskluzywnej formule zawierającej kwas hialuronowy, proteiny ryżowe , które zwiększają objętość włosów , kuracja Volume Therapy wzmacnia włosy i nadaje im objętość. W 20 minut odbudowane, sprężyste i zdrowe. Objętość XXL gwarantowana !

Czytaj więcej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ