Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Koloryzacje

Usługi ekskluzywneKoloryzacje

Głęboki i lśniący kolor. Możesz przez cały rok cieszyć się wspaniałym wyglądem włosów. Wypróbuj wyjątkowe usługi koloryzacji oferowane w naszych salonach.

Żegnajcie matowe włosy. Twarda woda, promieniowanie UV, zanieczyszczenie powietrza są ciężką próba dla włosów. Trudno jest zachować połysk włosów w tym szkodliwym wielkomiejskim środowisku. Jaki jest sekret błyszczących włosów ? Gloss. Ta ekskluzywna koloryzacja nadaje włosom lustrzany blask i podkreśla naturalny kolor. Sprawia że włosy pięknie lśnią. Kolor stopniowo i subtelnie spłukuje się z włosów ponieważ nie tworzy się brzydki odrost. Gloss znika tak jak opalenizna. Jeśli po raz pierwszy farbujesz włosy lub chcesz tylko podkreślić swój naturalny kolor to jest idealna usługa dla Ciebie.

Czytaj więcej

Kolor i blask! Wybierz świetliste refleksy i skorzystaj z ekskluzywnej koloryzacji 2 w 1. Zmysłowy blond, lśniący rudy lub efektowny brąz - te kolory można podkreślić refleksami które nadadzą głębie i połysk włosom. Po nałożeniu koloru na całe włosy, wybrane pasma są delikatnie rozjaśniane. Koloryzacja jest indywidualnie projektowana w zależności od strzyżenia i kształtu twarzy. Efektem jest trójwymiarowa koloryzacja, która pięknie połyskuje w świetle słońca. Kolor i blask! Wybierz świetliste refleksy i skorzystaj z ekskluzywnej koloryzacji 2 w 1. Zmysłowy blond, lśniący rudy lub efektowny brąz - te kolory można podkreślić refleksami które nadadzą głębie i połysk włosom. Po nałożeniu koloru na całe włosy, wybrane pasma są delikatnie rozjaśniane. Koloryzacja jest indywidualnie projektowana w zależności od strzyżenia i kształtu twarzy. Efektem jest trójwymiarowa koloryzacja, która pięknie połyskuje w świetle słońca. Kolor i blask! Wybierz świetliste refleksy i skorzystaj z ekskluzywnej koloryzacji 2 w 1. Zmysłowy blond, lśniący rudy lub efektowny brąz - te kolory można podkreślić refleksami które nadadzą głębie i połysk włosom. Po nałożeniu koloru na całe włosy, wybrane pasma są delikatnie rozjaśniane. Koloryzacja jest indywidualnie projektowana w zależności od strzyżenia i kształtu twarzy. Efektem jest trójwymiarowa koloryzacja, która pięknie połyskuje w świetle słońca.

Czytaj więcej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ