Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nasze usługi

Usługi ekskluzywne Jean Louis David

W salonach Jean Louis David fryzjerstwo stanowi sztukę, którą rozwijamy i modernizujemy z sezonu na sezon. Aby w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby, fryzjer zaproponuje Ci najlepsze techniki fryzjerskie i dotyczące farbowania włosów, które będą całkowicie dostosowane do Twoich upodobań. Nasze techniki wciąż się zmieniają, aby odpowiadać najnowszym tendencjom mody i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!

Pojaśnienia i refleksy nie muszą oznaczać włosów w kolorze bond. Brunetki, szatynki i rude też mogą bawić się słonecznymi pojaśnieniami w stylu Jean Louis David. Wybierz dla siebie zabójczą koloryzację z refleksami.

Głęboki i lśniący kolor. Możesz przez cały rok cieszyć się wspaniałym wyglądem włosów. Wypróbuj wyjątkowe usługi koloryzacji oferowane w naszych salonach.

Codziennie używasz kremów do twarzy i pod oczy, balsamów od ciała i dłoni... Tak jak twoja skóra, twoje włosy również potrzebuję odpowiedniej pielęgnacji i troski. Dlatego Jean Louis David stworzył kilka kuracji pielęgnacyjnych, które wykorzystują najnowsze składniki aktywne aby odpowiedzieć na potrzeby rożnych typów włosów. Odbudowa, utrzymanie koloru, nawilżenie, nabłyszczeni czy wygładzenie - wybór należy do ciebie !

Najczęściej czytane

Propozycje fryzur

Fryzura - 04 Maj 2015

Propozycje fryzur

Włosy ombre, a sombre – jaką fryzurę wybrać?

Włosy długie - 25 Listopada 2015

Włosy ombre, a sombre – jaką fryzurę wybrać?

Cennik kosmetyczny

Usługi kosmetyczne - 08 Lipca 2015

Cennik kosmetyczny

OLAPLEX - światowy hit !

Pielęgnacja - 05 Październik 2015

OLAPLEX - światowy hit !

Fryzury półdługie damskie

Fryzura - 26 Styczeń 2015

Fryzury półdługie damskie

Aktualne promocje!

Promocje - 08 Listopada 2015

Aktualne promocje!