Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Nasze usługi

Usługi ekskluzywne Jean Louis David

W salonach Jean Louis David fryzjerstwo stanowi sztukę, którą rozwijamy i modernizujemy z sezonu na sezon. Aby w pełni odpowiedzieć na Twoje potrzeby, fryzjer zaproponuje Ci najlepsze techniki fryzjerskie i dotyczące farbowania włosów, które będą całkowicie dostosowane do Twoich upodobań. Nasze techniki wciąż się zmieniają, aby odpowiadać najnowszym tendencjom mody i spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!

Pojaśnienia i refleksy nie muszą oznaczać włosów w kolorze bond. Brunetki, szatynki i rude też mogą bawić się słonecznymi pojaśnieniami w stylu Jean Louis David. Wybierz dla siebie zabójczą koloryzację z refleksami.

Głęboki i lśniący kolor. Możesz przez cały rok cieszyć się wspaniałym wyglądem włosów. Wypróbuj wyjątkowe usługi koloryzacji oferowane w naszych salonach.

Codziennie używasz kremów do twarzy i pod oczy, balsamów od ciała i dłoni... Tak jak twoja skóra, twoje włosy również potrzebuję odpowiedniej pielęgnacji i troski. Dlatego Jean Louis David stworzył kilka kuracji pielęgnacyjnych, które wykorzystują najnowsze składniki aktywne aby odpowiedzieć na potrzeby rożnych typów włosów. Odbudowa, utrzymanie koloru, nawilżenie, nabłyszczeni czy wygładzenie - wybór należy do ciebie !

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ