Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

CHARLOTTE TOLAZZI

Trenerka z Paryża

Charlotte Tolazzi Trenerka z Paryża

Jakie 3 przymiotniki w najlepszy sposób określają Twoją osobę?

Przyjazna, energiczna i wysportowana. Jestem zawsze dynamiczna i stanowi to mój największy atut! Na co dzień uwielbiam kontakt z ludźmi, tylko w ten sposób jestem w dobrym humorze.

W jaki sposób przebiegała Twoja kariera zawodowa?

Chciałam pracować w salonie fryzjerskim już we wczesnym dzieciństwie. Doskonale pamiętam, że chodziłam do fryzjera z moją babcią i naprawdę to uwielbiałam! W świecie, w którym dorastałam, ładna fryzura była bardzo ważna. Najważniejsze chwile w mojej karierze to najpierw ukończenie szkoły fryzjerskiej, a następnie kiedy zaproponowano mi posadę menedżera. Zajmowałam to stanowisko przez trzy lata, a następnie zostałam szkoleniowcem marki Jean Louis David.

Jaka jest Twoja specjalność?

Moją specjalnością jest strzyżenie. Uwielbiam transformacji i totalne metamorfozy. Każda kobieta może całkowicie zmienić swój wygląd, wybierając najbardziej odpowiednią fryzurę i to jest naprawdę genialne.

Co oznacza dla Ciebie ŚWIAT MARKI JEAN LOUIS DAVID?

To marka rockowa, modna i miejska. Wizerunek marki Jean Louis David zawsze bardzo mi się podobał, utożsamiam się z nim i myślę, że wiele kobiet również. Podobają mi się również nasze techniki strzyżenia włosów przy użyciu maszynki, które odróżniają nas od innych salonów.

Jakie jest Twoje najciekawsze wspomnienie z salonu?

To wspomnienie dosyć zabawne, dotyczące klientki, która samodzielnie przedłużyła sobie włosy w domu... i rezultat był prawdziwą katastrofą! Przyszła do naszego salonu i musiałam ostrzyc ją na krótko, aby to naprawić. Na szczęście była ze swojej nowej fryzury bardzo zadowolona, mimo iż długość jej włosów całkowicie się zmieniła!

NA CO DZIEŃ Gdybyś miała wybierać... Piosenkę?

Uwielbiam Blondie. Mogłabym przez cały czas słuchać ich piosenek! Gdybym musiała jednak wybrać jedną z nich, byłby to utwór „Call me", który daje mi niezwykłą energię. Uwielbiam tę piosenkę.

Hashtag?

#podróż. Uwielbiam odkrywać nowe kraje, przez cały czas chciałabym wyjechać na drugi koniec świata, aby zwiedzać nowe miejsca.

Miejsce na wakacje?

Bali. Wyspa na drugim krańcu świata z prawdziwie rajskimi plażami... Nie potrzeba mi nic więcej, aby czuć się szczęśliwą!

Dodatki ?

Rzadko rozstaję się z moimi okularami przeciwsłonecznymi. Są one dla mnie synonimem podróży, co doskonale mi odpowiada, a jeżeli na dodatek jest słoneczna pogoda, to jeszcze lepiej!

Ikonę rocka?

Kate Moss, za wszystko, co sobą reprezentuje. Po ponad dwudziestu latach kariery wciąż jest jedną z najbardziej podziwianych i naśladowanych kobiet na świecie. Uwielbiam jej styl, który przypomina mi zresztą wizerunek marki Jean Louis David - rockowy oraz miejski.Zespół ekspertów Jean Louis David

Trener z Paryża

Luis Faria

Trener z Paryża

Jakie 3 przymiotniki w najlepszy sposób określają Twoją osobę? Sumienny, wesoły i przyjacielski. Pracuję zawsze w sposób bardzo uważny, z prawdziwą pasją i dobrym samopoczuciem. W jaki sposób przebiegała Twoja...
Trenerka z Paryża

Aurea Sanchez-Coletto

Trenerka z Paryża

Jakie 3 przymiotniki w najlepszy sposób określają Twoją osobę? Jestem pełna pasji, ale spokojna i zdecydowana. Od samego początku pracy w salonie zamierzałam zostać szkoleniowcem marki Jean Louis David. Udało mi...
Trenerka z Paryża

Vanessa Giani

Trenerka z Paryża

Jakie 3 przymiotniki w najlepszy sposób określają Twoją osobę? Jestem zawsze naturalna, sumienna i profesjonalna. W pracy zawsze daję siebie wszystko! W jaki sposób przebiegała Twoja kariera zawodowa?...
Trenerka z Paryża

Laura Superbi

Trenerka z Paryża

Jakie 3 przymiotniki w najlepszy sposób określają Twoją osobę? Jestem dynamiczna, pełna pasji i zawsze uśmiechnięta. Pasjonuję się przede wszystkim sztuką, a fryzjerstwo sprawia, że na co dzień czuję się artystką....

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ