Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zygzakowaty przedziałek, opinia eksperta
Zygzakowaty przedziałek, opinia eksperta
Fryzura

Zygzakowaty przedziałek, opinia eksperta

Dział
Zygzakowaty przedziałek, noszony w szkolnych latach, znów pojawia się na głowach kobiet. Tym razem, wygląda on naturalniej niż kilka lat temu, ponieważ jest mniej wyraźny i zrobiony w sposób chaotyczny. Zapoznaj się z opinią eksperta na temat zygzakowatego przedziałka.
 
Gdy patrzymy na zdjęcie, łatwo jest stwierdzić, że w tym przypadku przedziałek nie jest wyraźnie zarysowany. "Jest on zrobiony w sposób chaotyczny. Wygląda, jakby był uczesany za pomocą dłoni, dlatego też nie ma geometrycznej formy. Wydaje się on bardziej naturalny niż przedziałek zarysowany przy pomocy grzebienia".
 
Moda na zygzakowaty przedziałek nie jest wszechobecna, aczkolwiek na przestrzeni lat przejawiała się ona u niektórych kobiet. "Taki przedziałek łatwo jest dostrzeć na prostych włosach i nieustrukturyzowanych fryzurach. Dodaje on im oryginalności i formy".
 
Aby zrobić idealny zygzakowaty przedziałek, zaopatrz się w grzebień z małymi ząbkami. "Albo za pierwszym razem uda ci się za zarysować przedziałek za pomocą końcówki grzebienia, albo zarysujesz dwie linie: jedną po jednej stronie, drugą po drugiej. Zaczynaj zarysowywanie przedziałka z przodu głowy ku jej tyłowi".
 
Nasza rada: Chcesz nosić przedziałek, który nie będzie zbyt prosty i wyraźnie zarysowany? Zatop dłonie we włosach nadając im ruch. Dzięki temu uzyskają one kształt. Grzebień może pomóc tym kobietom, które pragną uzyskać wyraźny rezultat.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ