Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zwiewny brushing na włosach o długości XXL: streetstyle
Zwiewny brushing na włosach o długości XXL: streetstyle
Streetstyle

Zwiewny brushing na włosach o długości XXL: streetstyle

Dział
Jej fryzura? Jej długie włosy sublimuje Kontrast w kolorze złoty blond. Jej naturalny, ciemny szatynowy kolor wciąż widnieje w centralnej części fryzury, by ją uwydatnić. Co więcej, nasz dzisiejszy streetstyle zrobiła hollywódzki brushing i stworzyła duże, elastyczne i pełne objętości loki na długości. Fryzura ta nadaje ruchu, charakteru i stylu retro.
 
Jej wygląd? Kobiecy, szykowny i kolorowy. Nasz dzisiejszy streetstyle włożyła średniej długości, obcisłą sukienkę we wzory w niebieskim kolorze – podkreśla ona jej kolor oczu i doskonale pasuje do jej bladej cery. Zdecydowała się ona założyć pasek w złotym kolorze, by podkreślić swoją szczupłą talię. Na stopy włożyła natomiast czarne czółenka, które podkreślają jej długą sylwetkę. Nasz dzisiejszy streetstyle zaopatrzyła się także w małą, dyskretną i elegancką poszetkę.
 
Rada dnia. Jeśli chcesz zrobić identyczny brushing, nałóż na włosy produkt termoochronny. Zaopatrz się w suszarkę, owiń kosmyki na długości wokół okrągłej szczotki i wysusz je zimnym powietrzem. Dzięki temu, będą one w ruchu. Spryskaj fryzurę lakierem, by trzymała się jak najdłużej.
 
© PixelFormula
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ