Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zwierzęce wzory na włosach
Zwierzęce wzory na włosach
Fryzura

Zwierzęce wzory na włosach

Dział
Minęło trochę czasu zanim zwierzęce wzory pojawiły się na ubraniach. Niemniej jednak, dzisiaj wypełniają one już nasze szafy - stają się coraz bardziej popularne. Co ciekawe, aktualnie zaczynają się pojawiać również na włosach. Obok fryzury w stylu pop przedstawiamy Wam całkiem nowy trend.
 
Trendy. Tygrysie pasemka lub wzór w cętki leoparda - taka zwierzęca, tymczasowa koloryzacja doda Twoim włosom odrobinę szaleństwa. Nie chodzi o to, by upodobnić się do kotów, ale by być oryginalnym i unikatowym, dzięki tym czarującym efektom.
 
Zwierzęce wzory, dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które tej zimy będą unikać swetrów w centki leoparda. Zwierzęcy wzór jest dopuszczalny we włosach pod warunkiem, że nie widnieje on również na ubraniach. Dodaje on prostemu i codziennemu lookowi ekstrawagancji. Bez względu na okoliczności,w tym przypadku pomyśl raczej o nietrwałym farbowaniu.
 
Zwierzęce wzory - jak je zrobić? Na początek zapomnij o opcji definitywnej, która polegałaby na dekoloryzacji lub koloryzacji. To zbyt radykalne i trwałe rozwiązanie. Jeśli jest to pomysł tylko na jeden wieczór lub kilka dni, postaw raczej na makijaż. Potrzebujesz dużo cierpliwości i nieco zdolności manualnych, wówczas z pewnością uda Ci się zrobić zwierzęce wzory na włosach samodzielnie. Możesz posłużyć się kredą lub maskarą do włosów. Jeśli szykujesz się na wieczorne wyjście, pomyśl o zwierzęcych dodatkach do włosów. Będziesz mogła je dopinać i odpinać kiedy tylko zechcesz, a dzięki temu unikniesz niechcianego efektu lub zbyt trwałej koloryzacji.
 
© Pixelformula / Pokaz Jean Paul Gaultier Haute-Couture, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ