Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zwiąż włosy w luźny warkocz: Streetstyle
Zwiąż włosy w luźny warkocz: Streetstyle
Trendy i styl

Zwiąż włosy w luźny warkocz: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Luźny warkocz. Nasz dzisiejszy streetstyle należy do kobiet, które mogą się czesać jak tylko chcą. Wszystko im pasuje, a rodzaj ich włosów pozwala im na czesanie wszystkich fryzur! W tym przypadku, nasz dzisiejszy streetstyle zarysowała przedziałek pośrodku głowy i zaczesała włosy na bok, by zrobić warkocz od karku po końcówki. Może z niego wystawać kilka kosmków. Wręcz powinno tak być. Ten casualowy style na pewno będzie ci pasować.
 
Jej wygląd? Jej ubiór w szykownym i luźnym stylu okazuje się być doskonałym wyborem zarówno do noszenia w dzień, jak i wieczorem. Jej koszula z żabotem, a przede wszystkim naszyjnik, dodają jej unikatowego stylu. Reszta stroju jest bardziej praktyczna: jeansy khaki, czarne czółenka na obcasie oraz czarna kurtka założona na ramiona. Wisienką na torcie jest pasek z ćwiekami.
 
Rada dnia: Nie wahaj się zrobić luźnego warkocz, by uwydatnić swój strój. Elementy te doskonale do siebie pasują. Bierz przykład z naszego dzisiejszego streetstyle'u. Wygląda ona doskonale!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ