Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób przedziałek na boku i wyprostuj włosy, by oryginalnie wyglądać
Zrób przedziałek na boku i wyprostuj włosy, by oryginalnie wyglądać
Fryzura

Zrób przedziałek na boku i wyprostuj włosy, by oryginalnie wyglądać

Dział
Rok temu, efekt wavy widoczny był na głowach wszystkich fashionistek. W 2015 roku jest odwrotnie – teraz nosi się włosy proste jak drut! Ta klasyczna fryzura prezentowana była na pokazie Jil Sander podczas Tygodnia Mody wiosna-lato 2015 w Nowym Jorku.
 
Trend. Proste i ustrukturyzowane włosy dzięki prostemu, wyraźnemu i głębokiemu przedziałkowi na boku. Włosy z przodu głowy są tak ulizane, by można było je zaczesać za uszy. Są one jednolitego, ciemnego i lśniącego koloru. Opadają one na plecy, dzięki czemu wyglądają zmysłowo i oryginalnie.
 
Dla kogo? Robiąc tę fryzurę, możesz być pewna, że będziesz wyglądać elegancko. Dzięki niej, będziesz wyglądać klasycznie, bez względu na twój styl.
 
Jak go zrobić? Po nałożeniu termo-wygładzającego serum na włosy, zaopatrz się w prostownicę. Prostuj włosy od ich nasady po końcówki. Jeśli prostownica ma odpowiednią temperaturę, wystarczy, że zrobisz tylko jeden ruch. Uwaga! W przypadku kręconych lub lokowanych włosów, powinnaś poświęcić co najmniej pół godziny na prostowanie. Następnie, zarysuj przedziałek i zaczesz włosy za uszy. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by ta trzymała się przez cały dzień.
 
© GettyImages © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ