Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób loki z lat 40.
Zrób loki z lat 40.
Zrób loki z lat 40.
Fryzura

Zrób loki z lat 40.

Dział
Fryzury z lat 40 wyróżniają duże i sprężyste loki. Uczesania kobiet w tamtej epoce trafnie oddawały ich pogoń za niezależnością. Loki te, nowoczesne i wyrafinowane, są "rzeźbione", aby uzyskać perfekcyjny efekt glamour. Naucz się robić loki z lat 40, które w sezonie jesień-zima 2013 będą z powrotem modne.
 
Oto kilka naszych rad, etap po etapie, aby wykonać loki z lat 40.
 
Etap 1:
 
Po umyciu głowy, wyznacz przedziałek na wybranym boku i rozczesz włosy.
 
Etap 2:
 
Nałóż na wilgotne włosy piankę do włosów, aby zapewnić trwałość twojej fryzurze. Co więcej, pianka pozwala przyspieszyć proces suszenia włosów i nadaje lokom naturalnego wyglądu.
 
 
Etap 3:
 
Osusz włosy. Użyj nasadki do suszarki, aby uniknąć przegrzania włosów i aby dobrze skierować strumień powietrza. Jeśli chcesz wykonać loki, postaw na dyfuzor. Wydziela on ciepło, a jednocześnie nadmuch nie jest intensywny.
 
Etap 4:
 
Zakręć włosy na ciepłe wałki o dużej średnicy. Nie zaczynaj od włosów u nasady, a raczej od tych na połowie długości. W latach 40., nie lokowano całości włosów. Pozostaw je tak przez 10-15 minut.
 
Etap 5:
 
Zdejmij delikatnie wałki. Roztrzep loki palcami i spryskaj je lakierem. Aby uniknąć wchodzenia włosów na twarz, przypnij je wsuwką na boku przeciwnym do przedziałka w miejscu zaraz nad uchem.
 
© Pixelformula / Pokaz Bottega Veneta prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ