Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób loki w stylu retro, by wysublimować opaskę: Streetstyle
Zrób loki w stylu retro, by wysublimować opaskę: Streetstyle
Farbowanie

Zrób loki w stylu retro, by wysublimować opaskę: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Bob na długich włosach z lokami o idealnej formie. Jej anielski blond pozwala uwydatnić ruch loków. Aby je zrobić, nałóż piankę na wilgotne włosy, a następnie je podsusz. Nawiń kosmyki na wałki o dużej średnicy od połowy długości włosów. Gdy twoje włosy będą suche, delikatnie zdejmij wałki. Spryskaj fryzurę lakierem. Aby fryzura była oryginalna i by utrzymać ciepło, nasz dzisiejszy streetstyle założył dobraną do płaszcza czerwoną opaskę.
 
Jej wygląd? Bardzo kolorowy jak na tę porę roku! Jej opaska i płaszcz są idealnie dobrane, oba w kolorze czerwonym flashy. Nasz dzisiejszy streetstyle założył pod płaszcz biały koronkowy top z podniesionym kołnierzem. Jej czarny pasek dobrany jest natomiast do czarnych rajstop i czółenek. Kluczowy element wyglądu: torebka w kształcie telefonu! Styl oraz oryginalność perfekcyjnie ze sobą współgrają.
 
Rada dnia. Ładne loki mogą być także zrobione za pomocą prostownicy. Im bardziej model jest prosty, tym łatwiej jest zrobić loki. Owiń włosy kosmyk po kosmyku na prostownicę. Najważniejsze jest to, by twoje włosy nie pozostawały w zbyt długim kontakcie z urządzeniem.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ