Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób krótkiego boba: streetstyle
Zrób krótkiego boba: streetstyle
Zrób krótkiego boba: streetstyle
Trendy i styl

Zrób krótkiego boba: streetstyle

Dział
Bob to najbardziej stylowa letnia fryzura, którą łatwo przystosować do poszczególnych gustów. W tym przypadku, nasz dzisiejszy streetstyle wybrała jego krótką wersję, kończącą się na wysokości uszu. Przedziałek na boku, połyskujący blond oraz szeroki uśmiech – nie ma lepszych argumentów, by przekonać się do tej fryzury.
 
Jej fryzura? Bardzo krótki bob. Pasuje on idealnie do jej stylu. Zwykle boba nosi się na poziomie brody, ale nie w tym przypadku! Naturalnie proste włosy pozwalają jej na nowoczesną i ustrukturyzowaną wersję tej fryzury. Przedziałek na boku w poprzek dodaje natomiast oryginalności. Włosy koloru śnieżny blond są idealnym rozwiązaniem, by uwydatnić tę fryzurę, której pożąda każda kobieta!
 
Jej wygląd? Równie unikatowy, jak jej fryzura. Ta znana fashionistka prezentuje na sobie wszystkie trendy tego sezonu. Dzisiaj, w związku z rosnącymi temperaturami, ubrała bluzkę na krótki rękaw we wzory. Na nogach natomiast widnieją greckie sandały, które pozwalają jej spacerować po paryskich chodnikach z pełną gracją.
 
Rada dnia. Też chcesz zrobić sobie boba? Przyjdź do salonu, by poprosić o radę fryzjera. Na pewno będzie on umiał ci doradzić w kwestii długości włosów. Mogą być one średniej długości i proste, tak jak w usłudze Bar à Styles – wybór należeć będzie wyłącznie do ciebie!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ