Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób koronę z warkoczy
Zrób koronę z warkoczy
Fryzura

Zrób koronę z warkoczy

Dział
Jej fryzura? Korona z warkoczy. Myślisz, że trudno ją zrobić? Szybko zmienisz zdanie. Wystarczy zrobić przedziałek na środku głowy i dwa warkocze, po jednym z każdej strony. Jak tylko będą gotowe, umieść lewy warkocz u góry na głowie. Aby się dobrze trzymał, przypnij go kokówkami. Następnie, umieść prawy warkocz u dołu głowy tak, aby zachować między nimi ciągłość. Również przypnij go kokówkami i spryskaj lakierem do włosów. Twoja fryzura utrzyma się przez cały dzień!
 
Jej look? Totalnie czarny. Jej ciemny strój idealnie współgra z dziewczęcymi dodatkami. Mocnymi elementami jej wyglądu jest skórzana spódnica z wysoką talią oraz koronkowe rajstopy, które nadają jej bardziej kobiecego charakteru, czyniąć jej dark look perfekcyjnym. Reszta stroju jest ciemna, łącznie z szerokim swetrem i płaskimi półbutami. Nie można też zapomnieć o dodatkach. Nasz dzisiejszy streetstyle zaopatrzył się w okrągłe, lustrzane okulary przeciwsłoneczne – dokładnie takie, jakie noszono w latach 60.
 
Nasza rada: Aby fryzura nie była zbyt nieruchoma, wyjmij z niej kilka kosmyków. Chaotycznie uczesana korona z warkoczy przypomni ci długie wieczory spędzone nad brzegiem morza!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ