Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób koka z efektem wet look, by  wyglądać nowocze śnie
Zrób koka z efektem wet look, by wyglądać nowocześnie
Zrób koka z efektem wet look, by wyglądać nowocześnie
Fryzura

Zrób koka z efektem wet look, by wyglądać nowocześnie

Dział
Rozpuszczone włosy, warkocze czy kucyk... Istnieje nieskończona liczba wariantów! W tym sezonie, dobierz efekt wet look do ulizanego koka, by wyglądać bardziej szykownie niż zwykle, tak, jak modelki na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Wes Gordon podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Surowa fryzura, z której nie wystaje żaden kosmyk! Wszystkie modelki noszą ulizany kok tancerki, ustrukturyzowany przez przedziałek pośrodku głowy. Wysublimowany jest on przez dosyć subtelny efekt wet look. Uwydatnia on tę grzeczną fryzurę i podkreśla jej elegancki charakter.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które uwielbiają klasyczne wiązania i które chcą wyglądać modnie. Kok w wersji wet look będzie doskonałym rozwiązaniem na specjalną okazję, taką jak urodziny, nocny wypad czy ślub.
 
Jak go zrobić? Zmocz i wytrzyj włosy, by podkreślić efekt wet look. Zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy. Następnie, rozetrzyj w dłoniach produkt Design Gel i nałóż go na głowę. Zbierz włosy na wysokości karku, by stworzyć kok. Podepnij go płaskimi wsuwkami, a następnie spryskaj lakierem – twoja fryzura będzie się trzymać przez długi czas!
 
©PixelFormula, Pokaz Wes Gordon, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ