Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób kok XXL, by wyglądać oryginalnie i nowocześnie
Zrób kok XXL, by wyglądać oryginalnie i nowocześnie
Fryzura

Zrób kok XXL, by wyglądać oryginalnie i nowocześnie

Dział
Kok jest zawsze modny i może prezentować się w najróżniejszych możliwych i niewyobrażalnych formach: klasyczny lub w stylu bohemy przez kilka sezonów, dziś prezentuje się w wersji XXL. Jest to doskonała fryzura, dzięki której będziesz wyglądać oryginalnie i elegancko!
 
Trend. Objętość i jeszcze raz objętość! To jest właśnie słowo kluczowe fryzur modelek z pokazu Vivienne Westwood! W tym przypadku, nawet wysoki kok wydaje się dyskretny. Od teraz będziesz musiała robić kok w stylu waty cukrowej, by wyglądać unikatowo!
 
Dla kogo? Dla kobiet, których włosy sięgają za klatkę piersiową. Fryzury tej nie będziesz mogła zrobić, jeśli masz krótkie włosy, ponieważ powinnaś je maksymalnie natapirować! Im twoje włosy mają większą objętość, tym lepiej. Aby otrzymać taki efekt, musisz mieć u twojego boku przyjaciółkę (albo fryzjera!), by ci w tym pomogła. Dwie ręce nie wystarczą!
 
Jak zrobić kok XXL z pokazu? Zacznij od zaczesania włosów do tyłu. Zwiąż je z tyłu głowy po środku. Wówczas, powinnaś rozpocząć tapirowanie. Aby to zrobić, potrzebujesz lakier i grzebień. Musisz otrzymać maksimum objętości! Wydaje ci się, że brakuje jej twoim włosom? Przedłuż je lub zaopatrz się w gąbkę, która wysublimuje kok XXL i będzie służyć za podstawę fryzury. Po natapirowaniu włosów, zwiąż je tak, by otrzymać kok. Na koniec, spryskaj go lakierem, który zapewni mu długotrwałość!
 
© Pixelformula / Pokaz Vivienne Westwood prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ