Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób koka baletnicy
Zrób koka baletnicy
Fryzura

Zrób koka baletnicy

Dział
Kok baletnicy jest wciąż modny i prezentowany na pokazach w sezonie 2014-2015. Ta oryginalna fryzura pozwala odsłonić twarz i podkreślić jej rysy. Niemniej jednak, w tym sezonie, występuje ona w mniej poważnej wersji i idealnie pasuje do casualowego stylu.
 
Trend. Kok tancerki często prezentowany jest na głowach młodych, grzecznych dziewczynek lub poważnych kobiet, ale w tym sezonie, pojawia się on w zupełnie innej wersji. Nie nadaje już poważnego charakteru, ale casualowy styl, by uwydatnić piękno kobiet. Zaczesany jest on na czubku głowy. Wystaje z niego kilka kosmyków, które dają trochę luzu.
 
Dla kogo? Dla kobiet o elastycznych, średniej długości lub długich włosach. Fryzura ta najbardziej pasuje do prostych włosów. Nie byłaby ona tak stylowa w przypadku loków. Kok baletnicy jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które lubią podkreślać kształt twarzy i szykownie wyglądać.
 
Jak zrobić koka baletnicy? Nie musisz myć włosów tego samego dnia. Możesz nawet użyć suchego szamponu, by łatwiej ci było uczesać fryzurę. Zaczesz włosy do tyłu za pomocą szczotki. Nie powinnaś robić przedziałka. Zbierz włosy na czubku głowy i zwiąż je w kucyk. Wtedy uczesz koka. Owiń włosy wokół gumki do włosów. Zwiąż je i wyjmij kilka kosmyków, by kok wyglądał, jakby był zrobiony w pośpiechu. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Diane Von Furstenberg prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ