Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób grzywkę na jesień
Zrób grzywkę na jesień
Fryzura

Zrób grzywkę na jesień

Dział
Po powrocie z wakacji masz ochotę na zmiany? Dlaczego by nie zrobić grzywki? Nadaje ona fryzurze struktury i sprawia, że jest unikatowa. Wystarczy tylko, że znajdziesz odpowiednią dla siebie grzywkę! Posłuchaj rad eksperta.
 
Grzywka pasuje do każdego rodzaju włosów, poza cienkimi. "Tej jesieni, duża liczba kobiet będzie nosić grzywkę. Niemniej jednak uważaj, jeśli masz bardzo cienkie włosy. Zapamiętaj, że gdy robisz grzywkę, zmniejsza się objętość włosów, w tym również po bokach".
 
Czasem moda na grzywkę zanika. “Kilka lat temu, to długie, grube włosy bez grzywki były trendy. Niemniej jednak, jednym ze sposobów nadawania ruchu długim włosom jest zrobienie grzywki”.
 
Tego lata nosi się grubą grzywkę. « Dawniej, noszono raczej cieńsze i bardziej dyskretne. Każdego sezonu pojawiają się nowe grzywki! W tym roku, powinny być one grube i widoczne. Grzywka podkreśla oczy, chowając się lekko za nimi. Jest to doskonały sposób, by się wyróżnić”.
 
Nasza rada: Zmień zdanie na temat grzywki latem! Boisz się, że będzie się « kleić » do czoła? Tak się nie zdarza. Wystarczy, że zaczeszesz ją na bok i gotowe!
 
© Pixelformula / Pokaz Pucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ