Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób fryzurę w stylu retro, by wyglądać nowocześnie
Zrób fryzurę w stylu retro, by wyglądać nowocześnie
Fryzura

Zrób fryzurę w stylu retro, by wyglądać nowocześnie

Dział
Fryzury w stylu retro nigdy nie wychodzą z mody, przyciągają wzrok i są bardzo glamour, a teraz są bardziej trendy niż zwykle. Odkryj fryzurę, którą będziesz uwielbiać!
 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Olympii Le Tan podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Gładkie włosy związane są w niski kucyk, a na boku widoczny jest luźny kosmyk. Karbowany efekt nadaje fryzurze stylu retro. Kolor włosów jest naturalny i niesamowicie lśniący. Makijaż natomiast jest bardzo dopracowany. Intensywnie pomalowane oczy w stylu smoky eye zmysłowo podkreślają spojrzenie. Delikatna kreska sublimuje jej twarz, a usta w pomalowane są na kolor nude.
 
Dla kogo? Jest to doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz łatwej do uczesania fryzury w stylu retro. To romantyczne i eleganckie wiązanie pasuje na każdą okazją, ale przede wszystkim na wieczorne wyjście lub wieczór we dwoje.
 
Jak ją zrobić? Zarysuj przedziałek na boku i pozostaw jeden kosmyk luźno. Zwiąż resztę włosów w prosty kucyk. Skoncentruj się na przedniej części głowy. Zaopatrz się w lokówkę i zrób loki, a następnie je rozczesz. Dzięki tej technice, otrzymasz upragniony, karbowany efekt. Spryskaj fryzurę lakierem, a potem produktem Shine Spray, by włosy były pełne połysku.
 
© PixelFormula, Pokaz Olympia Le Tan, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ