Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zrób fryzurę o dwoistej teksturze
Zrób fryzurę o dwoistej teksturze
Zrób fryzurę o dwoistej teksturze
Fryzura

Zrób fryzurę o dwoistej teksturze

Dział
Fryzura o dwoistej teksturze to włosy, które u nasady prezentują efekt wet-look, natomiast pozostała ich część oraz końcówki są naturalne. Efekt ten od kilku sezonów towarzyszy wszystkim modnym fryzurom. Jest to wersja, która pozwala na jego zastosowanie tylko na części włosów.
 
Etap 1:
Zaraz po umyciu włosów, zrób pożądny brushing. Pomyśl o tym, aby nałożyć na włosy spray termoochronny. Produkt ten nakłada się na włosy wilgotne jeszcze przed suszeniem.
 
Etap 2:
Po brushingu, zrób przedziałek taki jaki nosisz zazwyczaj. Przy pomocy wosku stylizującego zaczesz włosy do tyłu. Powinny one utworzyć skorupę na wierzchu fryzury. Górna część włosów jest więc nieruchoma i dzięki woskowi prezentuje efekt wet look. Nie nadużywaj jednak tego produktu, aby włosy nie wyglądały na tłuste.
 
Etap 3:
Tylko górna część włosów powinna prezentować efekt wet look. Dolna natomiast, powinna być naturalna. Nie nakładaj na nią produktu stylizującego, poza nutri serum, które doda pięknego wyglądu twoim końcówkom. Różnica pomiędzy dolną a górną warstwą włosów musi być widoczna.
 
Etap 4:
Zastosuj na twojej fryzurze efekt zmierzwionych włosów - trend tego sezon. Nada jej to neogrunge’owego i nowoczesnego charakteru.
 
© Pixelformula / Pokaz Balmain prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ