Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom: Prostowanie japońskie
Zoom: Prostowanie japońskie
Fryzura

Zoom: Prostowanie japońskie

Dział
Jeżeli pragniesz zachować na długo efekt prostych i jedwabistych włosów, prostowanie japońskie jest zabiegiem właśnie dla Ciebie! Jego cel? Sprawić, by nieregularne loki lub włosy o nieposkromionej objętości stały się łatwe do ułożenia.
 
Metoda prostowania japońskiego. Włosy są rozprostowywane kosmyk po kosmyku, z dużą dokładnością w celu uzyskania efektu idealnie prostych włosów. Zabieg zaczyna się na wysokości szyi i następnie jest kontynuowany poziomymi partami. Jest to usługa wymagająca dużo uwagi i może potrwać od 4 do 5 godzin w salonie.
 
Czemu warto się przełamać? Po dekadzie fryzur cieniowanych, krótkich lub półdługich, kobiety znowu  zaczynają zapuszczać włosy! Jednak długa i pełna fryzura wymaga dodatkowej pracy. Prostowanie japońskie jest więc odpowiedzią na współczesne trendy: pozwala zaoszczędzić czas! Dzięki niemu obudzisz się rano z gotowymi wyprostowanymi włosami, które nie wymagają już dodatkowych zabiegów stylizacyjnych.
 
W domu. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom,  Jean Louis David proponuje innowacyjny zestaw kosmetyków do prostowania japońskiego. W zaledwie 40 minut i przy użyciu jedynie 3 produktów, Twoje loki zostaną wygładzone i będą odporne na mycie aż do 6 tygodni!
 
Ciesz się dłużej efektami prostowania japońskiego. Używaj zawsze szamponów bez siarczanów, aby nie zniszczyć włosów i zachować ke jak najdłużej proste.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ