Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom: prostowanie brazylijskie
Zoom: prostowanie brazylijskie
Zoom: prostowanie brazylijskie
Fryzura

Zoom: prostowanie brazylijskie

Dział
Aby zmienić Twoje nieposkromione włosy lub przezwyciężyć buntownicze kosmyki, oto naturalne i długotrwałe rozwiązanie: prostowanie brazylijskie. Rezultat, włosy sprężyste i łatwe w czesaniu. Alternatywa dla japońskiej metody prostowania. 
Brazylijska metoda prostowania jest bardzo atrakcyjna... Całkowicie naturalna, stosuje keratynę, która i tak jest obecna w Twoich włosach. Ta proteina reprezentuje 95 % struktury włosa i zapewnia mu blask i dobrą kondycję! Prostowanie metodą brazylijską, przeznaczone jest równie dobrze dla włosów zniszczonych, farbowanych, pasemek, kręconych i bardzo silnie kręconych, uzupełnia brakującą Twoim włosom kreatynę. Już od samego początku są naprawione, sprężyste a ich włókna zrelaksowane.
Dlaczego ją uwielbiamy? Już za sam aspekt naturalności tej metody, ale również za sprężystość, którą daje. Idealna dla tych, które nie chcą uzyskać efektu włosów ultra prostych. Metoda ta pozwala wygładzić loki, nawet te najbardziej buntownicze, najbardziej wytrwałe skręty i zaprezentowanie naprawionych i sprężystych włosów  (zawsze dzięki kreatynie!). 
W domu. W salonie fryzjerskim, licz od 2 do 4 godzin, koszt od 200 do 600 euro, w zależności od długości włosów. Z brazylijskim zestawem do wygładzania wystarczy 20 minut i 10 euro, aby uzyskać ten sam efekt. Jedyna różnica to czas utrzymania się. 3 tygodnie przeciw 2 do 4 miesięcy w salonie. Ale metoda, będąc naturalną, może być powtarzana tyle razy, na ile masz ochotę, bez ryzyka zniszczenia włosów.
Zoptymalizuj efekt brazylijskiej metody prostowania. Wybieraj szampony i kosmetyki bez siarczanu, aby uniknąć agresji na Twoje włosy i ataku na niezbędną keratynę!
© Pixelformula / Backstage D & G, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ