Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom: opaska w zygzak
Zoom: opaska w zygzak
Zoom: opaska w zygzak
Trendy i styl

Zoom: opaska w zygzak

Dział
Nazywany również opaską z zębami lub grzebieniem, dodatek ten, który był bardzo na czasie w latach 90. powraca w roku 2012. Mogłaś go zobaczyć na pokazie wiosna-lato 2012 u Rolanda Moureta. Czas najwyższy więc wyciągnąć opaskę w zygzak z twojej szafy!

O co chodzi z opaską w zygzak? Ni to grzebień, ni to opaska, ten zygzakowaty dodatek jest produkowany zazwyczaj z plastikowego materiału. Opaska w zygzak jest zatem elastyczna i jednocześnie solidna, można ją zatem zakręcić na głowie. Z racji tego, że ta opaska jest wyposażona w ząbki, które wbijają się we włosy, sprawia ona wrażenie, że ma formę zygzaka z przodu głowy. W tym wypadku, powinnaś ją zapiąć za uszami. Możesz ją również zapiąć z tyłu głowy, wtedy zygzak pojawi się na wysokości karku. 

Dla kogo? Ta opaska różni się od klasycznych modeli. Koniec z opaskami, które nadają ci wygląd małej dziewczynki! Opaska z ząbkami pozwala wzbogacić nawet najprostszą fryzurę lub też po prostu ułatwia uczesanie i przytrzymanie włosów. Jej główną zaletą jest to, że dostosowuje się do każdego kształtu głowy i do każdej fryzury, niezależnie od tego czy jest długa czy krótka, czy włosy są kręcone czy proste. 

Jak się uczesać z opaską w zygzak? Jest tylko jeden warunek, którego musisz przestrzegać, aby twoja przepaska z ząbkami wyglądała stylowo: nosić ją na rozpuszczonych włosach. Na włosach krótkich możesz nawet podkreślić ulizany efekt jaki ona daje, stylizując się na wet look przy użyciu żelu. W przypadku włosów półdługich lub długich i zarazem kręconych lub falowanych, postaw na maksymalizację objętości przy pomocy pianki do stylizacji. Możesz jej użyć już po nałożeniu opaski. Na włosach prostych, zbierz całość fryzury do tyłu i pozwól włosom naturalnie opadać na ramiona lub za nie. 


 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ