Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na zmierzwione włosy
Zoom na zmierzwione włosy
Zoom na zmierzwione włosy
Trendy i styl

Zoom na zmierzwione włosy

Dział
Trend neogrunge w stylizacji włosów ustępuje obecnie  mniej zdyscyplinowanym, za to utrzymanym w nieładzie fryzurom o nieposkromionym, dzikim stylu. Nawiązując do tych trendów, przedstawiamy Wam fryzurę ze zmierzwionymi włosami, tym razem w jej romantycznej wersji. Zoom na nową stylizację na (udawaną) grzeczną dziewczynkę!

Zmierzwione włosy w stylizacji neoromantycznej. Zmierzwione włosy, które zauważyliśmy na pokazie Carvena, nadają modelkom iście anielski wygląd, dzięki czemu przypominają one ponętne, mitologiczne syreny. Dzięki fryzurze z włosami ulizanymi  na czubku głowy i zmierzwionymi na długościach, syreny te przeobrażają się w neoromantyczki w wersji z 2012 r. Trend ten pretenduje do zastąpienia falowanych włosów utrzymanych w stylu bohemy, popularnych w poprzednim sezonie.
 
Jak wykonać fryzurę ze zmierzwionymi włosami. Nie ma niczego prostszego. Aby uzyskać efekt zmierzwionych włosów,  wystarczy wykonać podobny zabieg, jak w przypadku włosów pozornie falowanych... Należy zwyczajnie zapleść je w warkocze! Podziel swoje lekko wilgotne włosy na dwie części i wykonaj z obu stron warkocze, zaczynając splatanie tuż nad uchem. Zwiąż je na końcówkach i zaczekaj aż włosy całkowicie wyschną. Aby zaoszczędzić na czasie, możesz użyć suszarki. Następnie rozwiąż włosy i delikatnie je rozpleć. Ułóż je palcami, używając sprayu w celu utrwalenia fryzury na dłużej.
 
Efekt mokrych włosów u nasady. Aby wyglądać jak syrena rodem z pokazu Carvena, obowiązkowo nadaj fryzurze efekt mokrych włosów, stosując go wyłącznie na włosach u nasady. Zrób przedziałek pośrodku głowy, a następnie przy użyciu żelu, nadaj fryzurze efekt wet look. Najpierw ogrzej żel w swoich dłoniach, a  następnie nałóż go równomiernie na włosy przy głowie, nie przesadzając przy tym z jego ilością. Włosy staną się natychmiast ulizane i wystylizowane!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ