Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na wob, nową fryzurę na zimę
Zoom na wob, nową fryzurę na zimę
Fryzura

Zoom na wob, nową fryzurę na zimę

Dział
W 2015 roku, słowo "wob" wejdzie bez wątpienia do twojego słownika! Jest to połączenie efektu wavy oraz boba, które oznacza zmierzwionego boba. Na pewno, fryzura ta nie jest najnowsza, ale od dziś nosi nową nazwę!
 
Tej zimy, modna jest zmierzwiona, lekko falowana fryzura na boba. Każdemu będzie się ona podobać. Dzięki objętości, stworzysz efekt typu kula, który sprawi, że twoje rysy twarzy będą wyglądać delikatniej. Uwydatni ona każdy kształt twarzy i dzięki niej, masz duże pole manewru. Należy też pamiętać o jej praktycznej stronie: rano, uczeszesz ją w 5 minut! Jest ona także doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz swojemu klasycznemu stylowi nadać odrobinę szykownego charakteru bohemy.
 
Aby zrobić fryzurę typu wob, zrób delikatne loki za pomocą prostownicy. Wybierz grubszy kosmyk, a następnie owiń go wokół urządzenia, obracając je w tę samą stronę. Powtórz tę czynność na całej głowie. Na koniec, potargaj lekko loki za pomocą palców, by uzyskać naturalny rezultat. Umówiłaś się już do fryzjera? Spływający bob, krótki, średniej długości lub długi bob... Zdecyduj się obciąć na boba i spersonalizuj go w 100%! Fryzura ta znajduje się na liście must-have wśród najmodniejczych trendów: jaśniejsze refleksy od naturalnego koloru to doskonałe rozwiązanie, by uwydatnić piękne loki.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ