Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na... wielofunkcyjny produkt Sun Therapy
Zoom na... wielofunkcyjny produkt Sun Therapy
Pielęgnacja

Zoom na... wielofunkcyjny produkt Sun Therapy

Dział
Lato zbliża się wielkimi krokami... ale nie powinnaś zapomnieć o pielęgnacji włosów! Wręcz przeciwnie – w tym sezonie, poddaj je wyzwaniu. Jean Louis David stworzył produkt, który będzie chronić twoje włosy i sprawi, że będą piękne.
 
Latem, powinnaś stosować wielofunkcyjny produkt gamy Sun Therapy, bez względu na rodzaj twoich włosów. Po jego nałóżeniu, wzmacnia on włosy, chroni je i odżywia. Doskonale je rozczesuje i reparuje, jeśli są zniszczone. Jego kompleksowa formuła ochronna UV stanowi tarczę obronną przeciw szkodliwemu działaniu chloru, soli czy słońca. Nawet, jeśli włosy narażone są na ich działanie, pozostają delikatne i pełne połysku do końca wakacji.
 
Lubisz, gdy twoje włosy są lekkie, miękkie i nie przetłuszczają się oraz gdy świeżo pachną przez cały dzień? Spryskaj tym produktem włosy na długości oraz końcówki, gdy planujesz wyjść na słońce lub też po powrocie do domu. Nie wymaga on spłukiwania. Ponów tę czynność po każdej kąpieli, by twoje włosy były wciąż pod ochroną. Latem, powinnaś przestrzegać kilku reguł, takich, jak np. odpowiednie rozmieszczenie koloryzacji w czasie. Dzięki temu, twoje włosy będą silne. Zobaczysz, szybko uzależnisz się od tego skutecznego produktu.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ