Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na weirdo bang
Zoom na weirdo bang
Trendy i styl

Zoom na weirdo bang

Dział
Termin "weirdo" oznacza coś dziwnego i unikatowego. W tym przypadku, wyrażenie to określa fryzurę, która ma nietypowy kształt. Konkretniej chodzi o niekonwencjonalnie obciętą grzywkę. Nie jest ona prosta i wygląda, jakby była obcięta w sposób chaotyczny. Zoom na trend, który pojawia się w tym sezonie na głowach wielu kobiet.
 
Na pokazach, na ulicy… Wiele kobiet pragnie podążać za tym nowym trendem. Fryzura ta jest łatwa do zrobienia. Wystarczy, że zaopatrzysz się w nożyczki i obetniesz grzywkę w dowolonym miejscu! Nie ma nic prostszego! Grzywka ta wybierana jest przez kobiety z uwagi na jej unikatowy kształt. Uwydatnia ona spojrzenie i nadaje swawolnego charakteru. Zarówno twoja fryzura, jak i cały styl są bardziej oryginalne! Idź w ślady Audrey Hepburn – bohaterki kina francuskiego z okresu Nowej Fali.
 
Nie rób tej grzywki, jeśli chcesz, by twoja fryzura była idealna i dopracowana. Przeznaczona jest ona dla tych kobiet, który lubią mieszać konwencjonalną fryzurę z niekonwencjonalną grzywką! By zrobić weirdo bang najlepiej jest mieć cienkie włosy. Zdecydowanie zapomnij o grzywce opadającej na oczy! Krótkie czy długie włosy - to akurat nie ma znaczenia. Ważne, żeby twoja grzywka była niepowtarzalna, a styl wypracowany. Zapytaj o radę fryzjera i do dzieła!
 
© Pixelformula / Pokaz Trussardi prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ