Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na udawanego boba po wakacjach
Zoom na udawanego boba po wakacjach
Trendy i styl

Zoom na udawanego boba po wakacjach

Dział
Od kilku sezonów, udawany bob widoczny jest na głowach kobiet. Jest to idealna fryzura na eleganckie wieczorne wyjście, ale nie tylko. Wprawia ona w zachwyt kobiety o długich włosach, które pragną przekonać się, jak wyglądałyby w krótkiej fryzurze. O ile ogólny zarys fryzury jest wciąż taki sam, każdego sezonu zmienia się jej styl.
 
Udawany bob po wakacjach. Do dziś, udawany bob widoczny był przede wszystkim na głowach kobiet o długich, kręconych włosach. Ta szykowana fryzura w stylu bohemy sublimowała wówczas wieczorne suknie i prezentowana była na głowach gwiazd na czerwonym dywanie. Dziś, udawany bob pojawia się w bardziej zbuntowanym stylu grunge. Koniec z czasami, gdy odkrywał on twarz. Tym razem, na oczy powinien opadać kosmyk, nadając ci niepokornego charakteru.
 
Udawany bob po wakacjach, dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które lubią męski styl. Jeśli chcesz nosić tę fryzurę, powinnaś mieć energiczny charakter. Pasować ona będzie kobietom, które nie muszą wiązać włosów do pracy. W tym przypadku, na oczy powinno opadać kilka kosmyków, bez względu na konsekwencje!
 
Jak zrobić udawanego boba po wakacjach? Nie myłaś dzisiaj włosów? I bardzo dobrze! Łatwiej będzie uczesać fryzurę. Zacznij od zarysowania przedziałka na boku. Twoje włosy powinny być pocieniowane, by jeden kosmyk mógł opadać na oczy. Następnie, zrób udawanego boba zgodnie z najprostszą techniką. Unieś włosy na wysokość karku i podepnij je za pomocą wsuwek. Dzięki temu, będziesz miała wrażenie, jakbyś miała fryzurę na boba. Pamiętaj, że w tym sezonie, bardzo ważnym szczegółem jest opadający kosmyk. Nada ci on zbuntowanego charakteru! Na koniec spryskaj fryzurę lakierem.
 
© Pixelformula / Pokaz Dries Van Noten prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ