Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na szykowną fryzurę ze zmierzwionymi włosami
Zoom na szykowną fryzurę ze zmierzwionymi włosami
Zoom na szykowną fryzurę ze zmierzwionymi włosami
Trendy i styl

Zoom na szykowną fryzurę ze zmierzwionymi włosami

Dział
Zmierzwione włosy należą do głównych trendów w sezonie wiosna-lato 2013. Chciałabyś znaleźć fryzurę, która pozwoliłaby ci wypośrodkować pomiędzy prostymi i kręconymi włosami? Postaw na zmierzwioną fryzurę, dzięki której twój wygląd będzie charakteryzował się elegancją, a także luzem.
 
Zmierzwione włosy. W tym sezonie żegnamy proste włosy w grzecznych stylizacjach i witamy włosy rozczochrane, ale z umiarem, by uniknąć stylizacji typu neo-grunge. Mierzwienie włosów to najprostszy sposób, aby nadać im objętości i uzyskać odpowiednią teksturę. Zmierzwienie będzie dobrze wyglądać zarówno na krótkich, jak długich włosach, a tak naprawdę na każdej fryzurze. Stylizacja ta będzie idealna na co dzień, a także może być wykorzystana na wieczorne wyjście. Dzięki niej będziesz wyglądać swobodnie, a przy tym niesamowicie szykownie.
 
Zmierzwione włosy, sposób użycia. Realizację tej fryzury zacznij na świeżo umytych, jeszcze wilgotnych włosach. Po pierwsze, nadaj odpowiednią teksturę swoim włosom nakładając na nie piankę, która pokryje włókna włosowe i nada im objętości. Następnie, wysusz włosy trzymając głowę w dół, używając w tym celu suszarki i okrągłej szczotki. Staraj się nadać włosom maksimum objętości. Nie susz włosów całkowicie. Na końcu  na czubek głowy nałóż wałki i wykonaj mocno ściśniętego koka na końcówkach włosów. Następnie, wysusz całkowicie włosy i delikatnie rozwiń wałki. Chcąc podkreślić zmierzwiony charakter fryzury, ogrzej w dłoniach odrobinę pasty utrwalającej i nałóż ją na włosy na długości.
 
© Pixelformula / Pokaz Anthony Vaccarello prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ