Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na sztuczne brwi
Zoom na sztuczne brwi
Zoom na sztuczne brwi
Trendy i styl

Zoom na sztuczne brwi

Dział
Nie ma nic dziwnego w farbowaniu brwi po to, by miały ten sam kolor co włosy. Niemniej jednak, rysowanie brwi dla zabawy za pomocą flamastra, to zupełnie coś innego. Tak jest w przpadku modelek z pokazu kolekcji Celine Wiosna-Lato 2014. Nowa moda? Niekoniecznie.
 
Namalowane brwi, widoczne na pokazie Celine, wyglądają sztucznie. Są one mocno podkreślone na czarno i nie są zarysowane idealnie w tym samym miejscu, co naturalne brwi. Wydaje się, że narysowano je przypadkowo. Dlatego też niektóre modelki sprawiają wrażenie, jakby miały surowy charakter, inne jakby były zdziwione, radosne, a niektóre mają nawet narysowane brwi w formie zygzaka. Ta nowa moda nadaje unikatowego stylu zwykłym, typowym twarzom. Narysowane brwi to sposób na to, by wyglądać nietypowo.
 
Pragniesz naśladować ten trend? Pamiętaj,  że może on wydać się nieestetyczny w przypadku blondynek, które podkreślają brwi na czarno. Wybieraj kolory zbliżone do twojego naturalnego koloru brwi. Co więcej, niech przymują one formę twoich naturalnych brwi, abyś nie wyglądała śmiesznie. Nie naśladuj mody prezentowanej na pokazie i podkreśl raczej naturalny charakter brwi za pomocą kredki w odcieniu twoich włosów.
 
© Pixelformula / Pokaz Celine prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ