Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na Sunlight, słoneczny efekt od Jean Louis David
Zoom na Sunlight, słoneczny efekt od Jean Louis David
Farbowanie

Zoom na Sunlight, słoneczny efekt od Jean Louis David

Dział
Nie musisz już jechać na Karaiby, aby twoje włosy nabrały słonecznego blasku, niczym, po zejściu z plaży. W salonach Jean Louis David istnieje technika, dobrze znana brunetkom – Sunlight. Odkryj z nami tajniki pełnych głębi, rozjaśnionych włosów

Fryzjerzy w salonach Jean Louis David zalecają tę technikę koloryzacji osobom o ciemnym naturalnym kolorze włosów. Technika ta jest przeznaczona właśnie dla nich w przeciwieństwie do usługi Kontrast dedykowanej głównie osobom o włosach jasnych lub pośrednich. Technika Sunlight polega na (podobnie jak technika Kontrast) delikatnym rozjaśnieniu włosów w niektórych ich partiach, nadając interesującą głębię włosom o zbyt jednolitym kolorze.
 
„Jest to technika stworzona dla brunetek, które chciałyby mieć włosy dużo jaśniejsze od ich naturalnego koloru, nie niszcząc przy tym struktury włosa. Jest to więc zmodyfikowana wersja naszego Kontrastu. Blondynki również mogą z niej skorzystać, chcąc uzyskać na przykład miedziany kolor włosów.”
 
Świetlisty i pełen głębi kolor otrzymywany jest w efekcie zabiegu skupiającego się na brzegach i końcówkach włosów. W rezultacie, jedynie niektóre pasemka zostają poddane rozjaśnieniu, imitując tym samym naturalne działanie słońca. „Włos staje się rozjaśniony, a jego kolor jest bardzo subtelny, aby nie kontrastować z pozostałymi włosami.”
 
Rozjaśnienie włosów tą techniką jest trwałe, jednak kolor blaknie w miarę kolejnych myć głowy. Dlatego też, efekty zabiegu Sunlight będą widoczne przez około 6 tygodni. Po tym czasie, zalecamy kolejną wizytę u fryzjera w celu odżywienia koloru. „Regularne rozjaśnianie włosów wymaga wizyty u fryzjera co 3 do 4 miesiące”.
 
Nasza rada: Zadbaj o swoje włosy z efektem Sunlight także w domu. Aby twoje włosy zachowały ich blask, używaj kosmetyków do włosów farbowanych. Postaraj się stosować je na zmianę z kosmetykami, dostosowanymi do natury twoich włosów, w zależności od tego, czy są one na przykład suche, kręcone, czy cienkie.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ