Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Zoom na Sun Therapy
Zoom na Sun Therapy
Eksperci

Zoom na Sun Therapy

Dział
Wielofunkcyjny produkt Sun Therapy, zarówno latem jak i zimą, chronić cię będzie przed słońcem. Nałożony przed, podczas oraz po wyjściu na słońce, będzie chronić twoje włosy oraz intensywnie je odżywi. Zoom na nowość w salonach Jean Louis David.
 
Bez względu na rodzaj włosów, produkt ten jest niezbędny. "Ma on wiele właściwości, chroni i odżywia włosy podczas gdy narażone są one na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Możesz go używać zarówno latem na plaży, jak i podczas zimowych wypraw na narty. Stosować należy go, kiedy często przebywasz na słońcu".
 
Produkt ten dostępny jest w małym opakowaniu. Możesz więc go ze sobą nosić każdego dnia. “Schowaj go do torebki i nakładaj wtedy, gdy tylko będziesz tego potrzebować. Poza ochroną, dodaje on włosom blasku. Bądź trendy!”
 
Nałóż produkt na wrażliwe partie włosów. "Zwróć szczególną uwagę na włosy w połowie ich długości oraz końcówki. Potrzyj odrobinę produktu w rękach i rozczesz włosy, by równomiernie go nałożyć. Nie przesadź z jego ilością! Pamiętaj, że nie jest to produkt do modelowania fryzury. Powinnaś zastosować go jako dodatek, jeśli chcesz wystylizować twoje włosy".
 
Nasza rada: Jeśli wiesz, że spędzisz dużo czasu na słońcu, zaopatrz się w produkt z gamy Sun Therapy. Na co dzień, pozwoli ci on także dodać włosom blasku i sprawi, że będą pięknie pachnieć.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ