Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na Sun Therapy
Zoom na Sun Therapy
Eksperci

Zoom na Sun Therapy

Dział
Wielofunkcyjny produkt Sun Therapy, zarówno latem jak i zimą, chronić cię będzie przed słońcem. Nałożony przed, podczas oraz po wyjściu na słońce, będzie chronić twoje włosy oraz intensywnie je odżywi. Zoom na nowość w salonach Jean Louis David.
 
Bez względu na rodzaj włosów, produkt ten jest niezbędny. "Ma on wiele właściwości, chroni i odżywia włosy podczas gdy narażone są one na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Możesz go używać zarówno latem na plaży, jak i podczas zimowych wypraw na narty. Stosować należy go, kiedy często przebywasz na słońcu".
 
Produkt ten dostępny jest w małym opakowaniu. Możesz więc go ze sobą nosić każdego dnia. “Schowaj go do torebki i nakładaj wtedy, gdy tylko będziesz tego potrzebować. Poza ochroną, dodaje on włosom blasku. Bądź trendy!”
 
Nałóż produkt na wrażliwe partie włosów. "Zwróć szczególną uwagę na włosy w połowie ich długości oraz końcówki. Potrzyj odrobinę produktu w rękach i rozczesz włosy, by równomiernie go nałożyć. Nie przesadź z jego ilością! Pamiętaj, że nie jest to produkt do modelowania fryzury. Powinnaś zastosować go jako dodatek, jeśli chcesz wystylizować twoje włosy".
 
Nasza rada: Jeśli wiesz, że spędzisz dużo czasu na słońcu, zaopatrz się w produkt z gamy Sun Therapy. Na co dzień, pozwoli ci on także dodać włosom blasku i sprawi, że będą pięknie pachnieć.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ