Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na strzyżenie typu „kula” u Jean Louis David w wersji jesień-zima 2012
Zoom na strzyżenie typu „kula” u Jean Louis David w wersji jesień-zima 2012
Fryzura

Zoom na strzyżenie typu „kula” u Jean Louis David w wersji jesień-zima 2012

Dział
Strzyżenie typu „kula” to ponadczasowa fryzura od Jean Louis David. Jednak, nie przeszkadza to nam odpowiednio dostosowywać ją do trendów w każdym nowym sezonie. Jest to fryzura klasyczna, którą odkrywamy co chwilę na nowo, tak, by jak najlepiej odpowiadała Twoim gustom. Odkryj ją razem z nami!
 
W tym sezonie jesienno-zimowym, modne są pełne fryzury pozwalające na różne warianty uczesania na włosach o wyraziście zarysowanych prostych liniach. Strzyżenie typu „kula” nie stanowi wyjątku od tej reguły. Grzywka jest szeroka, pełna i graficzna. Włosy nie odsłaniają karku, nadając fryzurze bardzo kobiecego charakteru. Aby uniknąć wrażenia fryzura „jak od garnka”, w salonach Jean Louis David proponujemy Ci degażowanie końcówek, aby fryzura nie wyglądała zbyt sztywno.
 
Aby uzyskać efekt fryzury o pełnej objętości, zacznij modelowanie dopiero na suchych włosach. Nałóż odrobinę kremu do rozczesywania, aby nadać fryzurze objętości, a następnie rozczesz włosy okrągłą szczotką. Spryskaj też wszystkie włosy równomiernie lakierem, co pozwoli je naturalnie utrwalić.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ