Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na sportową czapkę z daszkiem
Zoom na sportową czapkę z daszkiem
Zoom na sportową czapkę z daszkiem
Trendy i styl

Zoom na sportową czapkę z daszkiem

Dział
Sportowa czapka z daszkiem będzie przewodnim motywem tego lata. Może być z nadrukami lub w jednolitym kolorze, a w tym sezonie wzbogaca najróżniejsze stylizacje. Tym samym, do lamusa odejdą berety lub eleganckie czapki z daszkiem, a sportowa czapka z daszkiem stanie się głównym nakryciem głowy fashionistek!
 
Dla kogo? Casualowa czapka z daszkiem nie jest zarezerwowana wyłącznie dla fanek sportu, wręcz przeciwnie. Tego lata, będziesz mogła ją wykorzystać niemal w każdej stylizacji. Dzięki niej będziesz mogła zrezygnować z kapelusza w stylu panama i dodać swojemu wyglądowi odrobinę szaleństwa i stylu ulicy. Niezależnie od koloru, nadruków, czy materiału twojej czapki, jej największym atutem będzie sportowy wygląd, który całkowicie zmieni charakter każdej stylizacji.
 
Noszenie sportowej czapki z daszkiem na spiętych włosach. Czapka z daszkiem jest niezbędnym nakryciem głowy dla osób uprawiających sporty latem. Jeżeli często uprawiasz sport, postaw na najprostszego kucyka, który utrzyma się na twoich włosach przez cały dzień. Niech kucyk będzie upięty wysoko, a twoje włosy idealnie wyprostowane. Jeżeli tylko pozwala ci na to długość twoich włosów, możesz też zapleść je w warkocza. Aby fryzura utrzymała się na dłużej, spryskaj ją delikatnie lakierem.
 
Noszenie sportowej czapki z daszkiem na rozpuszczonych włosach. Jeżeli nie chcesz wyglądać zbyt sportowo, a twoim celem jest uzyskanie bardziej eleganckiej stylizacji, połącz sportową czapkę z daszkiem z rozpuszczonymi i delikatnie wyprostowanymi włosami. Pamiętaj, by w żadnym wypadku nie zakładać czapki zbyt głęboko na głowę. Unikniesz dzięki temu zduszenia włosów przez to modne nakrycie głowy w letnim sezonie 2013.
 
© Pixelformula / Pokaz DKNY prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ