Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na skręconego kucyka
Zoom na skręconego kucyka
Fryzura

Zoom na skręconego kucyka

Dział
Wydawać by się mogło, że jest to fryzura na lato. Niemniej jednak, skręcony kucyk wciąż jest ulubioną fryzurą kobiet, nawet kiedy temperatury na zewnątrz spadają. W tym sezonie, jeśli chcesz go nosić i być wierną trendom, ani jeden włosek nie może z niego wystawać. Fryzura ta jest perfekcyjnie dopracowana. Zoom na skręconego kucyka w wersji na jesień-zimę 2013-2014.
 
Skręcony kucyk. Skręcone kucyki - niby podobne, a tak naprawdę bardzo różne, są odmienne w zależności od sezonu. Latem wystają z nich najczęściej pojedyncze kosmyki włosów i kucyki są raczej zmierzwione, ale nie zimą. Zimą, fryzury są bardziej dopracowane – włosy są bardziej ulizane, nie wystaje z nich żaden kosmyk. Elegancki i wyrafinowany skręcony kucyk zawsze będzie ci pasował.
 
Jak zrobić skręconego kucyka? Idealnym przykładem jest fryzura z pokazu Arzuaga (poniżej). Na początek zarysuj bardzo niski przedziałek po boku głowy, a następnie rozczesz włosy szczotką. Włosy na czubku głowy muszą być ulizane. Najlepiej spryskaj je produktem utrwalającym tak, by uzyskać efekt mokrych włosów i stabilną fryzurę. Skręć włosy w przeciwnym kierunku do przedziałka. Z tyłu głowy zwiąż włosy za pomocą gumki z haczykiem i spryskaj fryzurę lakierem, aby trzymała się ona jak najdłużej.
 
© Pixelformula / Pokaz Arzuaga prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ