Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na biały blond
Zoom na biały blond
Fryzura

Zoom na biały blond

Dział
Kiedy jest mowa o białym blondzie, od razu kojarzycie go z bielą kartki papieru lub też z bielą włosów Waszych babć. Tymczasem, kolor ten nie ma z nimi nic wspólnego. Platynowy blond nie jest synonimem włosów siwych, ale rozumiany jest raczej jako świetlisty i zimny odcień blondu. Moda ta zdobywa sobie coraz to nowe zwolenniczki!
 
Moda na biały blond. Przez długi czas wśród odcieni blondu prym wiodły złociste kolory. Jednak, jak każda moda, po pewnym czasie i one się znudziły. Przełomu w tym zakresie dokonał biały blond, który niewątpliwie przypomina włosy kobiet z krajów nordyckich. Są to kraje spokojne i zrelaksowane, a przecież w czasach, w których wszyscy żyjemy w stresie, styl norweski wydaje się niesamowicie atrakcyjny!
 
Dla kogo? Biały blond z zimnymi, lekko barwnymi refleksami przeznaczony jest głównie dla osób o jasnym lub umiarkowanym naturalnym kolorze włosów. Osoby o włosach ciemnych niestety będą musiały obejść się smakiem. Nie będą one bowiem w stanie uzyskać idealnego rezultatu, a farbowanie mogłoby też znacząco uwrażliwić ich włosy. Nie ma więc sensu się poświęcać, bo piękne włosy to przede wszystkim zdrowe włosy! Koloryzacja na biały blond polega na odbarwieniu włosów oraz nadaniu im stalowego odcienia, by kolor wyglądał na zimniejszy.
 
Pielęgnacja białego blond. Włosy po tego typu farbowaniu powinny być pielęgnowane podobnie jak włosy po balejażu. Co więcej, zaleca się wykonać koloryzację tak, by nie była ona zbyt jednolita, a wręcz przeciwnie, wskazane jest, by na włosach pojawiały się lekkie pasemka. Zalecamy wizyty u fryzjera co ok. 4 miesiące celem zafarbowania odrostów. Natomiast, w pielęgnacji domowej, polecamy używanie kosmetyków przeznaczonych do włosów blond, które pozwolą Ci zachować świetlisty kolor Twojego białego blondu. Raz w miesiącu myj też włosy szamponem do białych włosów lub używaj odżywki przeciwko żółnięciu. Produkty te sprawią, że Twoje włosy będą jeszcze jaśniejsze i bardziej lśniące.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ