Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na niski kucyk
Zoom na niski kucyk
Fryzura

Zoom na niski kucyk

Dział
Fryzura ta jest jedną z tych, które potrafiłaś zrobić już w przedszkolu… Kucyk nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie wybierany przez kobiety, poszukujące prostych i dopracowanych, łatwych do uczesania, ale za to szykownych fryzur. Latem nosiło się go u góry, natomiast w nadchodzącym sezonie w modzie będzie niski kucyk. Zoom na ten trend.
 
Trendy. Uwypuklony, ulizany, oddzielony przedziałkiem kucyk – nieważne są szczegóły. Możesz go nosić jak tylko zechcesz. Najważniejsze jest to, by związany był na poziomie karku, nie wyżej. Umieszczony na plecach, czy zaczesany do przodu, mógłby on nawet grać rolę naszyjnika. Koniec z biżuterią, teraz fryzury je zastępują!
 
Niski kucyk, dla kogo? Dla kobiet aktywnych, dla kobiet w pośpiechu oraz dla tych, które mają styl! Niski kucyk pozwala ci na uczesanie prostej i efektywnej fryzury każdego dnia. Zachwyci ona każdego, niezależnie od preferencji - bez względu na to czy wybierzesz zmierzwionego kucyka, który nadaje włosom objętości, ulizanego kucyka w szykownym stylu lub stylu sleek, czy też prostego kucyka na wieczór glamour. Tej zimy, niski kucyk znajduje się na liście must-have wszystkich kobiet, a szczególnie tych, które mają średniej długości lub długie włosy.
 
Niski kucyk, jak go nosić? Jeśli chcesz mieć oryginalną i praktyczną fryzurę na co dzień, ale także wieczorem, musisz przyjąć nowoczesną wersję kucyka. Podziel włosy na trzy części: z każdej strony przedziałka oraz z tyłu głowy. Włosy z tyłu zwiąż gumką, natomiast te po obu stronach przedziałka natapiruj, by nadać im objętości. Następnie, umieść je w miejscu, w którym zwiążesz kucyk i obkręć włosy wokół gumki tak, by nie była widoczna i tak, by nadać fryzurze stylu. Przypnij kosmyki włosów za pomocą kokówek i oto masz kucyka sezonu!
 
© Getty / Pokaz Rabih Kayrouz prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ