Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na nieustrukturyzowaną fryzurę na chłopczycę
Zoom na nieustrukturyzowaną fryzurę na chłopczycę
Fryzura

Zoom na nieustrukturyzowaną fryzurę na chłopczycę

Dział
Nie tylko ubrania mogą mieć nieustrukturyzowany charakter – fryzury również! Trend ten nie dotyczy średniej długości lub długich włosów, ale fryzury na chłopczycę owszem. W tym przypadku ich długość oraz efekt nie są jednakowe.
 
Jeszcze kilka sezonów temu, fryzury na chłopczycę miały bardzo "konwencjonalny" charakter. Zrobienie fryzury, którą z reguły noszą mężczyźni, było nie lada wyzwaniem! Dzisiaj już tak nie jest. Fryzura na chłopczycę wygląda lepiej w momencie, gdy końcówki nie są równe, a włosy opadają na oczy – tak, jak w przypadku fryzury z pokazu Guy Laroche (powyżej). Fryzura ta nada ci zbuntowanego charakteru, a przy tym zachowasz kobiecość.
 
Przyjdź do salonu, by porozmawiać z fryzjerem o twojej nowej fryzurze. W zależności od rodzaju włosów, dobierze ci on odpowiednią długość. Chcesz zrobić fryzurę z pokazu? Lepiej, jeśli masz elastyczne i proste włosy. Dzięki temu nie będziesz musiała ich prostować każdego dnia. W tej fryzurze, z jednej strony włosy są krótsze niż z drugiej. Nadaje to fryzurze asymetrycznego i bardzo oryginalnego charakteru.
 
© Pixelformula / Pokaz Guy Laroche prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ