Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na modną długą grzywkę z przedziałkiem pośrodku głowy
Zoom na modną długą grzywkę z przedziałkiem pośrodku głowy
Fryzura

Zoom na modną długą grzywkę z przedziałkiem pośrodku głowy

Dział
Fryzura ta łączy w sobie dwa najmodniejsze elementy tegorocznej zimy: długą grzywkę i przedziałek pośrodku głowy. Zoom na ten prosty i nowoczesny styl!
 
Trend. Fryzura ta została zaprezentowana na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Rebbec'i Taylor podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Długie, proste włosy są pełne objętości. Strukturyzuje je wyraźnie zarysowany przedziałek pośrodku głowy. Grzywka opadająca na oko przykrywa czoło. Fryzura ta sprawia, że modelka wygląda elegancko. Dobrała ona do niej zwiewne ubrania w jednolitym kolorze, które doskonale podkreślają jej kształty. Jej oczy natomiast delikatnie podkreślone są maskarą, a usta pomalowane na żywy, czerwony i lśniący kolor.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą nosić fryzurę, która zawsze jest na czasie. Temperuje ona ekstrawagancki styl, doskonali szykowny strój i równoważy rock&rollowy charakter. Otacza ona twarz i sprawia, że dokładnie podkreślone oczy oraz intensywnie pomalowane usta przyciągają wzrok.
 
Jak ją zrobić? Na początku, umyj i rozczesz włosy. Następnie, nałóż na nie odrobinę serum termoochronnego, a następnie je wyprostuj. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i umieść grzywkę na czole. Spryskaj fryzurę lakierem i gotowe! Dzięki tej fryzurze, wpisujesz się w trend baby-doll. Plusem jest to, że możesz ją dostosować do boba lub też kręconych albo lokowanych włosów.
 
© PixelFormula, Pokaz Rebecca Taylor, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ