Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na Lift Color
Zoom na Lift Color
Eksperci

Zoom na Lift Color

Dział
Początek nowego sezonu zwiastuje pojawienie się nowych modnych fryzur, jak również nowych kolorów. W salonach Jean Louis David w sezonie jesień-zima 2013 wykonywana będzie usługa Lift Color. Zoom na tą nową koloryzację.
 
Tie&dye, obecny wśród fryzjerskich trendów od kilku dobrych lat, jest w dalszym ciągu modną techniką koloryzacji. "W salonach Jean Louis David pomyśleliśmy o nowym kolorze w tym samym stylu co tie&dye, ale ze zmianą kierunków. Zamiast jasnych końcówek i ciemnych odrostów, Lift Color jest wykonywany na odwrót. To odrosty są jaśniejsze od końcówek."
 
Lift Color przedstawia paletę barw. "Rozjaśnienie jest stopniowe i coraz mocniejsze im bliżej odrostów. W salonie, technikę tą wykonuje się na włosach, których naturalny kolor jest neutralny lub jasny. Fryzjer wykonuje wewnątrz włosów koloryzację "2 w 1", a na odrostach - kontrast."
 
Koloryzacja Lift Color może być wykonana na każdej długości włosów. "Najważniejsza nie jest długość włosów, ale ich pocieniowanie. Jest to niezbędne, aby pokazać różne odcienie włosów. Zmiany w tonacji kolorów są stopniowe, co daje bardziej naturalny efekt".
 
Nasza rada: Używaj produktów do włosów farbowanych. Dzięki temu, twój kolor pozostanie lśniący przez długi czas. Po umyciu głowy szamponem do włosów farbowanych, nałóż odżywkę z tej samej serii. Pozwoli to nawilżyć włosy i wzmocnić ich kolor.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ