Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Zoom na Lift Color
Zoom na Lift Color
Eksperci

Zoom na Lift Color

Dział
Początek nowego sezonu zwiastuje pojawienie się nowych modnych fryzur, jak również nowych kolorów. W salonach Jean Louis David w sezonie jesień-zima 2013 wykonywana będzie usługa Lift Color. Zoom na tą nową koloryzację.
 
Tie&dye, obecny wśród fryzjerskich trendów od kilku dobrych lat, jest w dalszym ciągu modną techniką koloryzacji. "W salonach Jean Louis David pomyśleliśmy o nowym kolorze w tym samym stylu co tie&dye, ale ze zmianą kierunków. Zamiast jasnych końcówek i ciemnych odrostów, Lift Color jest wykonywany na odwrót. To odrosty są jaśniejsze od końcówek."
 
Lift Color przedstawia paletę barw. "Rozjaśnienie jest stopniowe i coraz mocniejsze im bliżej odrostów. W salonie, technikę tą wykonuje się na włosach, których naturalny kolor jest neutralny lub jasny. Fryzjer wykonuje wewnątrz włosów koloryzację "2 w 1", a na odrostach - kontrast."
 
Koloryzacja Lift Color może być wykonana na każdej długości włosów. "Najważniejsza nie jest długość włosów, ale ich pocieniowanie. Jest to niezbędne, aby pokazać różne odcienie włosów. Zmiany w tonacji kolorów są stopniowe, co daje bardziej naturalny efekt".
 
Nasza rada: Używaj produktów do włosów farbowanych. Dzięki temu, twój kolor pozostanie lśniący przez długi czas. Po umyciu głowy szamponem do włosów farbowanych, nałóż odżywkę z tej samej serii. Pozwoli to nawilżyć włosy i wzmocnić ich kolor.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ