Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na koronę z warkocza do zmierzwionych włosów
Zoom na koronę z warkocza do zmierzwionych włosów
Fryzura

Zoom na koronę z warkocza do zmierzwionych włosów

Dział
Korona z warkoczy jest sposobem na to, by odkryć twoją twarz i wysublimować twój styl. Tej wiosny, powinnaś ją uczesać oraz zrobić efekt zmierzwionych włosów. Dzięki temu, będziesz prezentować kobiecy i romantyczny styl bohemy.
 
Fryzura ta została zaprezentowana na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Aganovich podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Włosy zaplecione są w koronę, umieszczoną na czubku głowy. Wystaje z niej kilka kosmyków, okalając twarz. Ten złudnie zaniedbany rezultat nadaje modnego i luźnego stylu. Fryzura dobrana jest do makijażu w kolorach nude. Oryginalny strój w pastelowych kolorach doskonale pasuje na letnie, wieczorne wyjście.
 
Aby uczesać koronę z warkocza, twoje włosy powinny mieć odpowiednią długość. Na początek, zapleć ulizany warkocz zaczynając od ucha. Za każdym razem, wplataj w niego nowy kosmyk i zapleć go wokół głowy. Następnie, przypnij go za pomocą wsuwek, a następnie lekko potargaj, by osiągnąć zmierzwiony efekt. Umieść kilka kosmyków wokół twarzy. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by ta trzymała się przez cały dzień.
 
©PixelFormula, Pokaz Aganovich, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ