Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na koka „japońskiego”
Zoom na koka „japońskiego”
Zoom na koka „japońskiego”
Fryzura

Zoom na koka „japońskiego”

Dział
Koki to szczególnie modne fryzury w obecnym sezonie wiosna-lato 2013. Jeżeli szukasz odmiany dla wysokiego koka lub marzy ci się mniej obszerny kok, niż ten w wersji XXL, który widzisz niemal wszędzie, to znak, że powinnaś przyjrzeć się bliżej kokowi japońskiemu. Jest on surowy, ale przy tym bardzo modny.
 
Włosy Azjatek. Często zazdrościmy Azjatkom ich włosów. Mają one z reguły grubsze włosy, które są przy tym proste i sypkie. Ich dużą zaletą jest więc łatwość modelowania i czesania. Z drugiej strony, na tego typu włosach trudniej jest uzyskać loki lub fale. Dlatego też, największym marzeniem Azjatek są z kolei naturalne loki!
 
Słowo na temat koka „japońskiego”. Ten kok w kształcie kuli nie powinien być mylony z kokiem noszonym przez gejsze. Kok gejszy jest z reguły przyozdobiony różnymi fantazyjnymi dodatkami, takimi jak ozdobne wsuwki lub kwiaty i niewątpliwie wymaga więcej zabiegów i pracy, niż zwykły kok japoński. Nie radzimy więc go wykonywać na co dzień, chyba, że wybieracie się właśnie na japoński wieczorek tematyczny!
 
Wykonanie koka japońskiego. Najlepiej jest wykonywać tego koka na gładkich włosach o pewnej długości. Jeżeli twoje włosy nie sięgają ci do ramion, nie ma sensu nawet próbować wykonywać na nich koka japońskiego. Zacznij od suszenia włosów suszarką, układając je przy tym na okrągłej szczotce, aby maksymalnie wygładzić włókna włosowe. Gdy twoje włosy będą już suche, zepnij je w wysokiego kucyka, niekoniecznie na czubku głowy. Następnie owiń miejsce spięcia kucyka swoimi gładkimi włosami tworząc coś na kształt kuli. Upnij powstałego koka wsuwkami, starając się by były one jak najmniej widoczne. Następnie, utrwal swoją fryzurę spryskując ją lakierem.
 
© Pixelformula / Défilé Haider Ackermann prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ