Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na kok z efektem "lifting" z pokazu Jean Paul Gaultier
Zoom na kok z efektem "lifting" z pokazu Jean Paul Gaultier
Fryzura

Zoom na kok z efektem "lifting" z pokazu Jean Paul Gaultier

Dział
Po raz pierwszy kok ten pojawił się w 2011 roku. Nazwany został wówczas "Croydon Facelift", a dziś znów widoczny jest na głowach kobiet. O ile kilka lat temu kobiety wybierały tę fryzurę, by wyglądać młodziej, dzisiaj robią ją ze względu na jej estetykę. Oto dowód – pokaz Jean Paul Gaultier.
 
Fryzura ta często noszona była przez kobiety z przedmieścia połudnowego Londynu. Dziś, znajduje się ona na liście "must-have" każdej gwiazdy, pojawiającej się na czerwonym dywanie czy innym światowym wydarzeniu. A czy ty również powinnaś ją uczesać? Oczywiście, że tak! Fryzura ta jest idealnym rozwiązaniem, by odkryć twarz, a co więcej, nie wymaga żadnych poprawek w ciągu dnia. Poza tym, odejmie ci ona kilka lat! Czego więcej można chcieć ?! Bez względu na długość włosów, fryzurę tę może nosić każda z was. Warunek jest jeden - włosy muszą być ulizane.
 
Zrobienie koka z efektem "lifting" jest wyjątkowo łatwe. Po umyciu włosów, rozczesz je i zaczesz do tyłu. Zbierz je na wysokości czubka głowy i zwiąż w zaciśnięty kucyk (tak, by cię nie bolało!). Następnie, owiń włosy wokół tego wiązania i stwórz kok. Na koniec, nałóż żel począwszy od włosów u nasady po wiązanie, by fryzura była bardziej ulizana. To idealny sposób, by cię odmłodzić!
 
© Pixelformula / Pokaz Jean Paul Gaultier prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ