Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na half hawk
Zoom na half hawk
Trendy i styl

Zoom na half hawk

Dział
Fryzura z wygolonymi włosami na boku (ang. half hawk) zdobyła serca największych celebrytów i ikon mody, podbiła czerwone dywany i zaczęła przekraczać barierę oceanu Atlantyckiego. Jednak, czym tak naprawdę jest half hawk i dlaczego zrobił taką furorę? Oto nasze odpowiedzi.
 
Moda na half hawk. Fryzurę tę można było już zauważyć w sezonie wiosenno-letnim, jednak stała się ona naprawdę modna w sezonie jesienno-zimowym. Skąd pochodzi ta moda? Oczywiście, ze Stanów Zjednoczonych! Mimo, że half hawk został zainspirowany fryzurami z pewnego plemienia indiańskiego, obecnie wyraża styl zdecydowanie bardziej rockowy lub punkowy, niż etniczny. Fryzura ta polega na wygoleniu połowy głowy, pozostawiając drugą część naturalnie pokrytą włosami. Jest to strzyżenie bardzo precyzyjne, a wręcz marginalne. Wahasz się, czy powinnaś się na nie zdecydować? Oto nasze pomysły!
 
Half hawk na włosach długich. Alice Dellal - modelka z wieloma tatuażami była jedną z pierwszych osób, które odważyły się wykonać half hawk na włosach długich. Nieważne, czy nosi tę fryzurę w wersji agresywnej, czy szykownego retro, jedno jest pewne, jej fryzura przyciąga uwagę! W swoim uczesaniu, modelka ta inspiruje się modą na włosy noszone na bok. Aby uzyskać punkowy wygląd, postanowiła pofarbować na ciemno włosy u nasady, pozostawiając jaśniejszy kolor na włosach na długości. Z kolei, w stylizacji retro, lokuje włosy na wzór fryzur z lat 50. Aby otrzymać bardziej wyszukaną fryzurę na każdą okazję, zgól jedynie niewielką partię włosów po każdej stronie czaszki, pozostawiając resztę włosów w ich dotychczasowej długości. Możesz wyeksponować takie strzyżenie czesząc się w kucyka lub je ukryć zakrywając ogolone części głowy pozostałymi włosami.
 
Half hawk na włosach krótkich. Half hawk może być również wykonany na włosach krótkich. Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać strzyżenie na pograniczu stylu chłopczycy i half hawk? Będzie to zdecydowanie rockowa fryzura! Aby ją wykonać, zgól oba boki głowy, pozostawiając włosy o maksymalnej długości na jej czubku. Możesz stworzyć oryginalne fryzury przy użyciu żelu do układania i utrwalania włosów. Możesz też postawić na włosy ulizane, zaczesane do tyłu w stylu wet look lub też wykonać rockowego tapira poprzez natapirowanie pozostałych włosów.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ