Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na Gloss
Zoom na Gloss
Zoom na Gloss
Nasze usługi

Zoom na Gloss

Dział
Chcesz skorzystać z usługi Gloss, by uwydatnić połysk na twoich włosach? Oto co powinnaś wiedzieć o tej ekskluzywnej technice koloryzacji Jean Louis David.
 
Gloss należy do półtrwałych koloryzacji. "Zniknie on w miarę mycia głowy szamponem. Co więcej, poziom utleniacza jest tak niski, że nie będzie widać odrostów. Skorzystaj z usługi Gloss, jeśli chcesz, by twoje włosy były pełne połysku. Możesz także przyciemnić kolor i nadać mu refleksów. Niemniej jednak, nie będziesz mogła go rozjaśnić".
 
Gloss można zrobić na każdego rodzaju włosach. "Zawsze możesz go do nich przystosować. Można go zrobić na każdym kolorze, od najjaśniejszego po ciemniejszy. Jedyna różnica jest taka, że blond włosom może nadać refleksów lub je uwydatnić – sprawić, że kolor będzie zimniejszy lub bardziej złocisty, a ciemnym nadać wyłącznie połysku".
 
Rezultat jest bardzo subtelny. "Koloryzację tę stosuje się na powierzchni łodygi włosa. W zupełności ona wystarczy, ale może być także stosowana razem z ciemniejszą koloryzacją, taką jak Sunlight. Wówczas otrzymasz więcej odcieni, a także długotrwały połysk".
 
Nasza rada. Po zrobieniu Glossa, pielęgnuj włosy produktami gamy Color Therapy. 2-3 razy w tygodniu, myj je szamponem Intensywny Kolor. Twoim celem jest utrwalenie koloru i zachowanie go jak najdłużej!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ