Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na Frontlight
Zoom na Frontlight
Eksperci

Zoom na Frontlight

Dział
Frontlight to nowa, ekskluzywna technika koloryzacji w salonach Jean Louis David, polegająca na dodaniu światła włosom z przodu. Efekt ten skupiony jest przede wszystkim na przednim kosmyku i nadaje fryzurze określonego ruchu. Frontlight podkreśla wzrok, rozjaśnia twarz i uwydatnia kolorową partię włosów.
 
Frontlight robi się na ruchomej części włosów. "Efekt nie będzie widoczny np. na prostej grzywce. Wręcz przeciwnie będzie w przypadku grzywki z kosmyków – dzięki tej technice można ją uwydatnić. Zastosujesz ją również na włosach zaczesanych do tyłu lub na bok”.
 
Stopień rozjaśnienia zależy od efektu, który chcesz otrzymać. "Może ono być mniej lub bardziej widoczne. Aby rozjaśnić włosy, fryzjer wybierze kilka kosmyków, rozjaśni je o dwa odcienie i doda im więcej refleksów".
 
Frontlight można zrobić na włosach każdej długości. "Unikaj jednak tego efektu na grzywce, gdyż sprawi to, że będzie zbyt statyczna. Frontlight będzie widoczny na niektórych kosmykach wewnątrz fryzury, natomiast nie na grzywce. Celem jest dodanie włosom blasku i podkreślenie ich ruchu".
 
Nasza rada: Frontlight realizuje się w szybki sposób. Wystarczy 10 minut nakładania farby i chwila przerwy, w zależności od tego, jak bardzo chcesz rozjaśnić włosy. Cóż za zmiana!
 
Zobacz nową kolekcję Jean Louis David - DayLight na sezon Wiosna - Lato 2014 >>
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ