Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na Curl Therapy
Zoom na Curl Therapy
Pielęgnacja

Zoom na Curl Therapy

Dział
Od kilku lat, coraz bardziej modne stają się kręcone włosy. W ciągu dwóch ostatnich sezonów pojawiła się moda na efekt wavy, a potem na loki. Naturalna czy trwała fryzura – każda z nich robiona jest za pomocą produktu Curl Therapy.
 
Po rozwinięciu technik kręcenia włosów w salonach, produktów oraz urządzeń do robienia loków, czas na to, by je udoskonalić! "Zachowanie kształtnych loków stanowi prawdziwy problem. Dlatego też, ważne jest stosowanie odpowiednich produktów. Kręcone włosy powinny zachować idealny kształt przez cały dzień, aby fryzura była doskonała".
 
W salonach Jean Louis David, wybór nie jest skierowany na pielęgnację włosów, ale na produkt, który sprawia, że loki są piękniejsze. "Po nałożeniu szamponu, zastosuj Perfect Curl, aby doskonale nawilżyć włosy. Dzięki niemu, loki zachowują idealne kształty. Po spryskaniu włosów produktem, same się one lokują. Zapamiętaj, że nie utrwala on fryzury. Jeśli chcesz ją utrwalić, powinnaś używać produktu Perfect Curl razem z produktem utrwalającym".
 
Produkt Perfect Curl zarezerwowany jest dla kręconych włosów, bez względu na to, czy loki są naturalne czy też nie. "To idealny produkt pielęgnacyjny, który powinnaś stosować, jeśli chcesz, by twoje włosy były pełne objętości, połysku i elastyczności. Poza tym, używając go w deszczowe dni, unikniesz kołtunów! Perfect Curl może być stosowany o każdej porze dnia, dlatego zawsze powinnaś go nosić w torebce".
 
Nasza rada: Nałóż produkt Perfect Curl na zwilżone włosy, a następnie je rozczesz. Nie zawiera on parabenów, a jego świeży, pudrowy zapach kwiatów towarzyszyć ci będzie przez cały dzień.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ