Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Szukaj tylko salonów z barem w stylach

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ

Zoom na "brązowy blond", hit tego lata
Zoom na "brązowy blond", hit tego lata
Fryzura

Zoom na "brązowy blond", hit tego lata

Dział
Brązowy blond to następca tie & dye. Staje się on niezbędnym elementem wyglądu w nadchodzących miesiącach. Jego odcienie, między brązem a blondem, satysfakcjonują kobiety, które wahają się między tymi dwoma kolorami. Nie wahaj się, możesz nosić obie barwy!
 
Trend. Nałożenie tego koloru zależy od twoich naturalnych włosów. Przyjdź do salonu, a fryzjer wybierze odcień, który najbardziej ci pasuje. Najczęściej nakładany jest on kobietom o naturalnie brązowych włosach. Blond rozjaśnia je, ale nie w formie pasemek. Co więcej, nie wygląda on sztucznie. Efekt jest naturalny i idealnie wygląda latem!
 
Jak nałożyć brązowy blond. Koloryzacja ta zainspirowana jest modą na tie & dye, aczkolwiek się od niej różni. W tym przypadku, kosmyki w kolorze blond wkomponowują się w resztę włosów, lecz nie wyglądają jak balejaż. Efekt jest bardziej naturalny i sprawia wrażenie, jakby włosy były złotawe, takie, jak po słonecznym lecie. Najlepiej przyjdź do salonu, by porozmawiać o tym z twoim fryzjerem.
 
Brązowy blond, dla kogo? Dla wszystkich tych, które śledzą fryzurowe trendy, lecz nie chcą zbyt ekstremalnych zmian. Rezultat jest naturalny i satysfakcjonuje te kobiety, które pragną mieć złote refleksy od nasady włosów po ich końcówki, nie zważając na odrosty. Dzięki temu, zmiana nie będzie zbyt widoczna, a przy tym twoje matowe włosy uzyskają połysk. Zdecydowanie musisz zrobić ten kolor!
 
© Getty © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ