Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zoom na "brązowy blond", hit tego lata
Zoom na "brązowy blond", hit tego lata
Fryzura

Zoom na "brązowy blond", hit tego lata

Dział
Brązowy blond to następca tie & dye. Staje się on niezbędnym elementem wyglądu w nadchodzących miesiącach. Jego odcienie, między brązem a blondem, satysfakcjonują kobiety, które wahają się między tymi dwoma kolorami. Nie wahaj się, możesz nosić obie barwy!
 
Trend. Nałożenie tego koloru zależy od twoich naturalnych włosów. Przyjdź do salonu, a fryzjer wybierze odcień, który najbardziej ci pasuje. Najczęściej nakładany jest on kobietom o naturalnie brązowych włosach. Blond rozjaśnia je, ale nie w formie pasemek. Co więcej, nie wygląda on sztucznie. Efekt jest naturalny i idealnie wygląda latem!
 
Jak nałożyć brązowy blond. Koloryzacja ta zainspirowana jest modą na tie & dye, aczkolwiek się od niej różni. W tym przypadku, kosmyki w kolorze blond wkomponowują się w resztę włosów, lecz nie wyglądają jak balejaż. Efekt jest bardziej naturalny i sprawia wrażenie, jakby włosy były złotawe, takie, jak po słonecznym lecie. Najlepiej przyjdź do salonu, by porozmawiać o tym z twoim fryzjerem.
 
Brązowy blond, dla kogo? Dla wszystkich tych, które śledzą fryzurowe trendy, lecz nie chcą zbyt ekstremalnych zmian. Rezultat jest naturalny i satysfakcjonuje te kobiety, które pragną mieć złote refleksy od nasady włosów po ich końcówki, nie zważając na odrosty. Dzięki temu, zmiana nie będzie zbyt widoczna, a przy tym twoje matowe włosy uzyskają połysk. Zdecydowanie musisz zrobić ten kolor!
 
© Getty © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ