Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zmierzwiony kucyk: must-have
Zmierzwiony kucyk: must-have
Zmierzwiony kucyk: must-have
Fryzura

Zmierzwiony kucyk: must-have

Dział
Chcesz uwydatnić twoje długie włosy modną i luźną fryzurą? Odkryj wersję kucyka, zaprezentowaną na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Tess Giberson podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Na pokazie modelki noszą długie włosy związane w niski i luźny kucyk na boku. Z przodu głowy wystaje jeden kosmyk, natomiast włosy u nasady na wysokości karku są natapirowane. Fryzura ta zwiększa objętość włosów i nadaje im bardzo modnego tego lata zmierzwionego charakteru.
 
Jak go nosić? Zainspiruj się pokazem i zrób nowoczesną stylizację. Będzie to najlepsze rozwiązanie, by zrównoważyć tę złudnie zaniedbaną fryzurę. Jest to doskonała okazja, by podkreślić spojrzenie eyelinerem, a usta ulubioną szminką. Ubierz szykowny, zwiewny i dopasowany strój, by wyglądać elegancko!
 
Twoja fryzura krok po kroku. Umyj włosy, wysusz je i rozczesz. Oddziel kosmyk z przodu głowy i nie związuj go. Następnie, natapiruj włosy u nasady na wysokości karku. Możesz także nałożyć na nie produkt Texture Powder, by zwiększyć ich objętość i zapewnić fryzurze długotrwałość. Zbierz włosy na wysokości karku, a następnie uczesz zmierzwiony kucyk. Niech reszta włosów opada wzdłuż karku. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
©PixelFormula, Pokaz Tess Giberson, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ