Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zmierzwiony kok, opinia eksperta
Zmierzwiony kok, opinia eksperta
Fryzura

Zmierzwiony kok, opinia eksperta

Dział
Kok to kobieca, łatwa do uczesania fryzura, która wszystkim się podoba! Rezultat: jest ona doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które chcą wyglądać stylowo i nie poświęcać na to dużo czasu. Oto informacje, z którymi powinnaś się zapoznać, by osiągnąć wymarzony efekt.
 
Zmierzwiony kok jest dla ciebie, jeśli znudziły ci się surowe sposoby wiązań. Jest on także perfekcyjnym rozwiązaniem, które nada ci odrobinę nowoczesności. "Fryzura ta jest znakomitą alternatywą dla klasycznego koka i bez wątpienia będziesz w nim dobrze wyglądać. Zmierzwiony kok może także nadać włosom ruchu. Skupia on wzrok na jednym boku, dzięki czemu uzyskasz asymetryczny i bardzo modny rezultat".
 
Jaka jest najlepsza technika, by zrobić tę fryzurę tak, by nie wyglądała na zaniedbaną? "Najpierw, zrób luźny kucyk. Dzięki temu, w prosty sposób owiniesz włosy. Wepnij w nie kilka wsuwek, które będą trzymać fryzurę przez cały dzień. Na koniec, spryskaj ją lakierem".
 
Nasza rada: Najlepiej jest, jeśli twoje włosy sięgają co najmniej do ramion. Twoje włosy są pocieniowane? Koniecznie uczesz tę fryzurę! Bardzo łatwo będzie ci wyjąć kilka kosmyków z koka. Pozwoli ci to uzyskać szykowny i czarujący styl bohemy.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ