Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zmierzwiony kok, opinia eksperta
Zmierzwiony kok, opinia eksperta
Fryzura

Zmierzwiony kok, opinia eksperta

Dział
Jest to aktualnie najmodniejsza wersja koka! Zauważona ona została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Marchesa podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku. Dzięki radom naszych eksperów, dowiesz się, jak nie popełnić żadnego błędu przy czesaniu tej fryzury.
 
Zmierzwiony kok nie jest fryzurą, którą można nosić wyłącznie w dzień. "Pasuje on także na wieczorne wyjście. Jeśli planujesz elegancki wieczór, do takiej fryzury będziesz musiała dobrać oryginalny ubiór. Gdy nosisz z pozoru potargane włosy, reszta stroju powinna być bez zastrzeżeń: makijaż, ciuchy, dodatki... Taka mieszanka stylów doskonale będzie wyglądać".
 
Oto wszystkie niezbędne etapy, które powinnaś przejść, by otrzymać efekt zmierzwionych włosów. "Przede wszystkim, nie rozczesuj ich wcześniej. Powinny one być naturalne. Następnie, natapiruj je u nasady, czesząc je w kierunku przeciwnym do łusek. Zbierz włosy z tyłu głowy i zwiąż je w kok. Spryskaj fryzurę lakierem, a następnie produktem Shine Spray, by nadać im połysku".
 
Nasza rada. Jeśli masz cienkie włosy, zanim je natapirujesz, nałóż na nie produkt Texture Powder. Jest to cudowny produkt, który nada twoim włosom objętości i sprawi, że fryzura będzie dłużej się trzymać.
 
© PixelFormula, Pokaz Marchesa, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
AUREA SANCHEZ-COLETTO
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

AUREA SANCHEZ-COLETTO
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ